bugün

galatasaraya hizmet etmiş insani yönüyle mükemmel bir insan.fenerbahçe maçında bile rakibi alkışlayan centilmen bi başkan bi daha olmaz heralde allah rahmet eylesin.
ntvspor an itibarı ile ölmediğini ve 10 gündür makinelere bağlı olarak bilinci kapalı bir şekilde uyutulduğu haberini verdi ve nihai teyit almak için yayınına ara verdi.
tüm yakınlarının ve galatasaray camiasının başı sağolsun. mekanı cennet olsun.
HASTANE BAŞHEKiMiNiN AÇIKLAMASINA GÖRE ÖZHAN CANAYDIN' IN DURUMU AĞIR AMA HALA HAYATTAYMIŞ..

DAYAN BAŞKAN !!! SARI KIRMIZI HATRINA DAYAN.. SEYRANTEPE HATRINA DAYAN.. ZAMANINDA SENi ELEŞTiRENLERiN, BELKiDE BAŞTA BENi ÜZMEMEK iÇiN DAYAN... !
cnn türk de vefat haberini yalanlamıştır..
öncelikle galatasaray camiasına sonra da türk futboluna hizmet etmiş eski başkan.
allah rahmet eylesin.
özhan canaydın'ın iş ortağı mehmet ipek: 'durumu ağır ama yaşıyor'

kaynak : Ersin Düzen
--spoiler--
Galatasaray Eski Başkanı işadamı Özhan Canaydın'ın hayatını kaybettiği yönündeki haber yalanlandı.

GS Eski Başkanı işadamı Özhan Canaydın'ın hayatını kaybettiği yönündeki haber yalanlandı. Bursa Acıbadem Hastanesi Başhekimi Kaya Aksoy, Canaydın'ın yaşadığını açıkladı.

Alınan bilgiye göre Özhan Canaydın'ın durumunun kritik olduğu öğrenildi.
--spoiler--
sağlık durumu kritik olan eski galatasaray başkan'ı.
--spoiler--
Uzun bir süredir tedavi gören Galatasaray eski başkanı Özhan Canaydın'ın, son durumuyla ilgili Bursa Acıbadem Hastanesi Başhekimi Kaya Aksoy açıklama yaparak, "Sn. Özhan Canaydın yaşıyor" dedi.

Özhan Canaydın, Bursa Acıbadem Hastanesi'nde tedavi görüyor.

GALATASARAY'DAN AÇIKLAMA
Özhan Canaydın'ın sağlık durumuyla ilgili Galatasaray Kulübü bir açıklama yayınladı:
"Kulübümüzün eski Başkanlarından Özhan Canaydın'ın sağlık durumu hakkında medya organlarına kısa zaman önce düşen haberler doğru olmamakla birlikte eski başkanımızın sağlık durumu ciddiyetini korumaktadır. Gelişmelerden haber verilecektir."
--spoiler--
Başkan şu an için hala hayatta ama vefat etti diye duyurulduğu anlarda antu.com forumunda haberle ilgili gördüğüm şu mesajdan sonra hala böyle insanların olduğunu bilmek görmek hissetmek ciddi manada iyi geldi :

"Allah rahmet eylesin.
bu vesile ile en azından bugün için GS maçı introsu kaldırılıp vefat için intro girilmeli."
öldüğü iddia edilen eski gs başkanı.

http://www.hurriyet.com.t...tbol/14180091.asp?gid=373
tüm futbolseverlerin saygı duyması gereken büyük insan. bir fenerbahçeli olarak sağlığı için dua ediyorum.
az önce canlı yayında verilen bilgiye göre yaşadığı fakat sağlığının kritik olduğu bildirildi.bir galatasaray taraftarı olarak eski sağlığına kavuşup aramıza dönmesini temenni ediyorum.
son durumu yaşıyor ama durumu kritik diye açıklanan galatasaray eski başkanı. centilmenliği ile tanınır.
bir an önce eski sağlığına kavuşmasını istediğim galatasaray eski başkanı. dualarımız seninle bizi sensiz bırakma başkanım. inşallah düzelirsin. daha şampiyonluk göreceğiz.
sarı kırmızı aşkına dayan dediğim galatasaray eski başkanı.

dayan daha çok başarılar göreceksin başkan!

bir galatasaraylı olarak sana bırakmak yakışmaz!
bir beşiktaş'lı olarak diyebilirim ki galatasaray tarihinin en efendi ve saygı duyulası başkanıdır.
durumunun çok ağır olduğuna hatta yaşamını kaybettiği fakat henüz açıklanmadığına dair iddialar geziyor etrafta.
eğer yaşam mücadelesi hala sürüyorsa, allah acil şifalar versin...
türkiye nin son zamanlarda gördüğü futbol camiasını en efendi insanlarındandır. kendisinin acil şifalar diliyorum ve dua ediyorum.
(bkz: büyük başan)
http://www.galatasaray.org/

malesef bu sefer gerçekten aramızdan ayrılmıştır.

galatasaray'ın gelmiş geçmiş en başarısız başkanı, ama ahlaki açıdan da en düzgün adamıydı, "insan"ıydı. bunlar vefatından önce de söylenebilecek şeylerdi. valla, kelimeler kifayetsiz, insanın boğazı düğümleniyor.

zamanında kendisi yüzünden çılgına dönmüş adamları şimdi küçük çocuk gibi ağlatabiliyormuş, bunu da gördük, valla ben değil bir arkadaş.*

az "össan abi" diyerekten kulağını çınlatmadım, toprağın bol olsun össan abi...
maalesef an itibari ile hayatını kaybetmiştir. Gerçekten de türkiye'nin gelmiş geçmiş en centilmen, en medeni futbol adamlarından biriydi. Allah rahmet eylesin.
bir beşiktaşlı olarak süleyman seba ile eşdeğer tuttuğum bir başkandır. umarım hayata döner sadece galatasarayın degil tüm spor camiasının o ve onun gibi insanlara ihtiyacı var.

edit: ailesinin ve galatasaray camiasının başı sağolsun.
Allah gani gani rahmet eylesin.Centilmen ve dürüst ve galatasaray sevdalısıydı.Rabbim geride kalanlarına sabır versin.
an itibariyle ntvspor'da öldüğüne dair altyazı geçmektedir.

allah rahmet eylesin centilmen başkanımız...**
çok sevdiğim ve çok profesyonel bulduğum eski galatasaray başkanıdır. vefatıyla hem bizim gibi galatasaraylıları, hem türk futboluna veya insanlığa saygı duyan herkesi çok üzmüştür. mekanın cennet olsun büyük başkan.