bugün

2002 - 2008 dönemlerinde galatasaray başkanlığı yapmıştır. 2005 - 2006 sezonundaki 20.45 şampiyonluğu o'nun zamanında yaşanmıştır.
Onun kadar beyefendi olan ve ondan kat kat daha adam olan faruk süren taraflı-tarafsız herkes tarafından sevilmez ama.

nedeni belli di mi ?

bu arada allah rahmet eylesin ama hiç sevmezdim rahmetliyi. (Başkanlığını tabii. insanlığını değil)

Başkanlıktan gittiği gün şerefine 2 bira içmiştim.

Hem sportif başarısızlıklar hem liselileri tepemize çıkartması hem maddi kriz illallah ettirmişti yeminlen.

Bak daha yürüyedur'u kendisine karşılar diye sindirip ultrasırtlan denen paralı köpekler sürüsünü azdırmasına hiç girmiyorum.

Öldüğü için arkasından dua okunmasına tamam ama övülmesine çok ağır laf söylerim.

Yeter bu ölüleri badem gözlü yaptığınız.

Güzel insandı, iyi Galatasaray'lı idi tamam ama mümtaz reis de güzel insan ve Galatasaray'lı.

Onu da mı başkan yapalım ?
terim'in zilyon tane transfer yaptırdığı başkan.
allah rahmet eylesin.

türk spor tarihinin en sevilen, en centilmen insanlarından biriydi. taraflı tarafsız herkesin saygı duyduğu bir insandır.

mekanı cennet olsun.
saygıdeğer bir adamdı. allah rahmet eylesin.

fb : not
Kalbi temiz bir insandı.

Başkanlığı ise felaket kötüydü.

Kendisi kadar beyefendi biri olan Faruk Süren'in rakip takım taraftarları tarafından bu kadar iyi anılacağını zannetmiyorum. (Nedenini iyi biliyorsunuz. )

Not: mekanı cennet olsun.
Mekanı cennet olsun başkanın, bizi de affetsin az sovmedık tribünde...
bugün tam sekiz yıl olmuş. zaman denilen şey su gibi akıp gidiyor.

mekanı cennet olsun.

görsel
8 yıl önce bugün 67 yaşında vefat etmiştir. saygı ile anıyoruz.

not: fenerbahçeliyim.
67 yaşındayken 8 sene önce bugün kaybettiğimiz büyük başkan.

her şeyden önce insan olmayı başarabilmiş güzel şahsiyet.
Centilmen Başkan. Bugün ölüm yıl dönümü allah rahmet eylesin. Evet.
maalesef zamanında galatasarayima en büyük kazıklardan birini atan kisi..

efendi düzgün adam ama cimbomun a.ina koydu.

Bugün galatasaray rivayi adayi satıyorsa sorumlusu bu kisi..
ulan gece gece aklıma geldi. fenerbahçe taraftarıyım ama çok sevdiğim ve değerli bulduğum hatta çoğu fenerbahçeli nin de aynı şeyleri hissettiği temiz bir adamdı. mekanın cennet olsun.
futbolun son yıllardaki fanatizm mizacına beyefendiliği ve asaleti ile karşı çıkmış çok değerli bir insandı. huzur içerisinde uyusun.
beyefendiliğiyle akıllarda kalan büyük başkan. huzur içerisinde uyusun.
6 yıl önce kaybettiğimiz, büyük beyefendi başkan. nurlar içinde yatsın.
Galatarasay gibi karaktersiz bir klübe gelmiş en karakterli en düzgün adamdı.

Huzur içinde yat.
Hep centilmenliği ve beyefendiliği ile hatırlanacak olan başkanımız. Huzur içerisinde uyusun.
Galatasaray'da iz bırakmış bir başkandır, belki büyük başarıları yoktur ancak fairplay duruşu ile her zaman örnek olmuştur.
sadece galatasaray taraftarının değil her sporseverin sevdiği centilmen bir spor adamıydı.aynı zamanda bursalı hemşehrimizdir.

rahmetle ve saygıyla anıyorum.
ölümünün üzerinden 6 yıl geçmiş olan değerli spor adamıdır.

bugünlerde çok aranıyor böyle adamlar.

allah rahmet etsin.
centilmen başkan, adam gibi adamdı. unutmadık!
(bkz: adam)
Adam gibi adam.

Şu an galatasaray mali olarak ayakta ise girişimlerini özhan canaydın'ın yaptığı tt arena sayesindedir.
bugün ölüm yıl dönümü olan galatasaray eski başkanı. kendisi gerçek anlamda türk sporu adına bir gurur ismidir. centilmen başkan olarak tarihe geçti. sportif açıdan başarılı olmasını çok isterdim. gereksiz isimler tarihte yer alacağına bu adamı ayakta alkışlamayı tercih ederdim. ruhu şad olsun.