bugün

Allah rahmet eylesin.Efendi adam gibi başkan olmasının yanı sıra öldüğünü öğrenmemle hassiktir çektirendir.Yanlıştır doğrudur şudur budur,sonuçta 3 büyük güzide klubümüzden birinin eski başkanıdır.Herkesin başı sağolsun.

andro'it için ed'it. : Oha lan oha bunu da eksiledin ya kelimeler kifayetsiz daha ne diim.sövücektim de neyse.
bursa acıbadem hastanesi başhekimi; özhan canaydın yaşıyor, hala hayatta.
HASTANE BAŞHEKiMiNiN AÇIKLAMASINA GÖRE ÖZHAN CANAYDIN' IN DURUMU AĞIR AMA HALA HAYATTAYMIŞ..

DAYAN BAŞKAN !!! SARI KIRMIZI HATRINA DAYAN.. SEYRANTEPE HATRINA DAYAN.. ZAMANINDA SENi ELEŞTiRENLERiN, BELKiDE BAŞTA BENi ÜZMEMEK iÇiN DAYAN... !
karakteri sağlam mükemmel insanın vefat etmesi. tüm spor camiasının başı sağolsun.
sağlık durumu üzmüş insandır. beyefendiliği ile futbol camiasının pislikleri içinde farklı bir duruş sergilemiştir.
çok fair playciydi.
balon haber.
Resmi siteden haber düzeltmesi geldi :
http://www.galatasaray.org/kulup/haber/6510.php
galatasaray'ın çıkar ve menfaati her şeyin üstünde tutmuş bir başkandı. kulübe 8 milyon euro para harcadı ama hiç lafını etmedi.
an itibari ile yalan haber zira her an ölebilir.
allah (c.c.) korusun.
elbet birgün olacaktır ancak mümkün olduğunca geç olmasını dilediğim, espri konusu dahi yapılmaması gereken haberdir.
edit: eksici arkadaş, rica ediyorum bu entry de eksilenecek ne buldun? inan eksi meksi umurumda değil ancak merakımı gider lütfen.
kulaktan dolma habercilik yaparken bir anda gerçeğin aynı olmaması ile yüzyüze kalmış haber kanallarıdır. rezillik diz boyudur. bir haber yayınlanmadan araştırılmazsa olacak olandır.
(bkz: ölmeden öldürürler adamı)
(bkz: bu haberler sonucunda kalpten gidecek adam)
yaşam mücadelesi veriyor, yakınlarının durumunu düşünemiyorum bile, bir de yalan haber.
bir fenerbahçeli olarak benide üzen ama asparagas olduğunu öğrenince rahatlatan haberdir ki bu ne densizliktir kardeşim insan hayatı üzerinden bile yalan haber yapan bir medyamız var diye ayrıca düşündürmüştür beni.Allah uzun ömür versin Türk futbolunda önemli yer arz eden fair play duruşu ve efendi tavırlarıyla hepimizin sevgisini kazanmıştır özhan başkan.
hürriyetin galatasaray düşmanlığını düşününce, yalan olmasının pekte yadırganmaması gereken haber.
ya iste haber asparagas olabilir de...burada ne olursa olsun, kanser durumu, son safhasina gelmis bir kisiden bahsediyoruz. adam da pankreas kanseri varmis.

benim lösemiden ölen bir kiz arkadasim olmustu. bu kizin öldügü zamanlarda , hastaligin seyri artik sona geldiginde, doktor, aynen diyor, yani, diyor, bugün ölmezse yarin, yarin ölmezse öbürgün mutlaka ölür, hic bosuna baska hayallere kapilmayin, bu hasta yani 3 ay daha yasamaz, diyor. zaten kiz da bunu doktor söyledikten bir bucuk gün sonra vefat etti.

biz de isteriz canaydin bir mucize sonucu ayaga kalksin. ama bak ben bunu okudugumda aklima o doktor geldi. kanser seyri belli bir hastalik dostlar. hasta artik "ciddiyetini koruyan" raddeye gelmis, yani organlar yavas yavas teker teker ölmekteler, doku bozulmasi yüzündense, o durumun artik geriye dönüsü pek olmaz yani. hasta yüzde 99 ihtimalle ölür.

.ya adamin kanser oldugu da asparagas tir,canaydin birkac gün sonra turp gibi yataktan kalkar, bize bu yazdiklarimizi yalatir.

ya da kanserlik durumu dogrudur,birisi görmüs ölmüs sanmis böyle bir haber yaymistir, adam ölmemistir, ama "ölmek üzeredir"- dogrudur, ölmek üzere bile olsa bir adama "ölmüs "muamelesi yapilamaz, ama pankreas kanseri- pavarotti de pankreas kanserinden gitti, patrick swayze´de- pankreas kanseri en sinsi kanserlerden oldugu icin genellikle ölümcüldür. vücutta aci, sizi falan ortaya ciktiktan sonra doktora gidildiginde teshis pankreas kanseri olursa, zaten cok gec kalmissiniz demektir, pankreas kanseri ancak "gec safhalarda" agri, sizi yapar. siz pankreas agrisiyla doktora daha ilk gittiginizde , ölümle aranizda 6 ay falan birsey kalmis, demektir.

o yüzden buradaki konu gercekten pankreas kanseriyse, ve adamin durumu agirsa, allah´tan bir mucize gelmedigi takdirde o hasta 3 vakte kadar ölür. belki bugün ölmemistir, ama ben böyle bir durumdan bir pankreas kanseri hastasinin, "turp" gibi ayaga kalktigina hic sahit olmadim.
haber kanalları adeta cenaze levazımatcısı gibi, ünlü tiyatrocu nejat uygur ile ilgili de çeşitli zamanlarda asılsız "ölü haberi" çıktı, ayıptır yazıktır.
an itibariyle bütün haber kanallarının çuvalladığı, adeta sıçtığı haberdir afedersin. durumu kritikmiş ama.
an itibari ile cnn türk'de alt yazı olarak duyurulmuştur.
an itibariyle olandır. mekanı cennet olsundur.

(bkz: biz senin sessizliğini sevdik)
ntvspor'da ercan taner duyurmuştur canlı yayından...
öncelikle ailesinin, sonra sadece galatasaray'ın değil tüm klüplerin başı sağolsun. şöyle bir ortamda böyle bir insan görmek hepimiz için keyifti. koyu bir beşiktaşlı olarak kendisini süleyman seba ile eş tutarız her zaman. baba adamdı.

mekanı cennet olsun.