bugün

Erkekliği tartışma konusu olan yazar. Varsa yürek adres verin lan.

Şu anda iki üç yazar var böyle. Oğlum adres verin kim kimi döverse bakalım. Klavye delikanlılığıyla bu iş olmaz lan. Erkek olun biraz.
Beyin hucreleri gelismemistir.
internet aleminin klasik kavgalarıdır. adres ver, telefon ver, köşedeki pastaneye gel kazandibi yiyelim. bayan muhabbetler halini almıştır. şahsen birisi bana özelden küfür ediyorsa ve ben buna kızmışssam adresi ondan istemem.

- savcılığa hakkında suç duyurusunda bulunurum.

ya da

vatandaşı etrafta araştırır soruşturur yerini yurdunu öğrenir kapısında soluğu alırım.

yani böyle dalaşmaya girmem bile.
Gri sehrin adamı. Bu kisi gibi valla. Kendini beyfendi sanan ankara abazani.
Bilmem hiç başıma gelmedi.
sabah yürek yiyip gelmiştir.
direk donuzlayın küfür ediyorsa moda atın yazıyı ve donuzlayın. hiç polemiğe girip kendinizi yormayın. bu da benden size bir baba tavsiyesi olsun.
Klavye delikanlısıdır. Adres ver denilmelidir Ya da mod.
buralar karışacak vaziyet alın.
ama bu özel msj ifşası olmus
ucurulacaksın dostum.
banada bir harf hatasını yanlış yazdım ya da dikkat etmediğim için sürekli uyarır, üsteler, çıldırtırsanız birde üstüne önce yazmayı öğren derseniz küfredebilirim.

ben bir sakınca görmedim.

sanki adamın yazdığını anlamadın amk ne şekil şukul yapıyorsun. münazaradayız sanki dalyaraklara bak ya.

bir kere uyar geç ne uzatıyorsun.
klasik klavye delikanlısı eylemi.
Başlığı ve içeriği görüp gülüp geçmiştim. Şayet ileride ihtiyacım olursa erkek bir jinekoloğa görüneceğime eminim. Edepsiz ve yüz karasıyız sonuçta kasmaya gerek yok.
ekran görüntüsüyle birlikte bir derdim vara veya özel mesaj yoluyla bir moderatöre bildirdiğinizde uçacak olan yazardır.

burası çukur değil gençler, birbirinize gider yapmayı bırakın, şikayet edin ve konu kökünden çözülsün.
görsel
Ergenvari harekettir. Beyin yaşının küçük olduğunu gösterir. Anonimden tehdit etseniz ne olur amk.
En son birisi tehdit ettiğinde hatta küfür ettiğinde sorgu odasındaydı.
özelden tartışıp kavga edip sonra adres ver diye tehdit eden bir yazar var az önce donuzladım hadi yallah arabistana.
o adres istemesi tehditvari değildir bence.
şikayet edilmesi gereken yazardır.
Çok korkarım. Sakın bana öyle birşey yapmayın.
Direkman sözlüğün en baş yetkilisi zalla pm atarak durumu bildirmek gereklidir.