özel mesaj alımın bir haftadır kapalı kimse bu karşılıklı takipleştiğin biri demekki arz talep meselesi.
tc iyesta sert
(bkz: alet işler el övünür)
görsel
zamanında paraya kıyıp enfes bir alet takımı topladım, şimdi kenarda kuzu kuzu yatıyor.
isteyen varsa özelden özenle çekilmiş pırıl pırıl alet fotoları atabilirim.
Yıkamacı yeter aq 40 yasını geçtin hâlâ öğrenemedin nerede bırakman gerektiğini.
Oha. Takim taklavatı atmış.
Arkadaşlar bana da şöyle bir şey geldi. Üstelik 1 de değil, tam 7 tane.
Baktım a101'de 19,90'mış.
görsel
(img:#2053622)
O değil de buraya 9gag'te bulduğum bir transseksüelin fotoğrafını attım sözlük kızlarının fotoğrafları başlığına.

inanır mısınız 4-5 kişi yazdı...

Bunlar bir de normalde böyle cool takılan, buradan her türlü kadınla sohbet edebilmek için kendini olmadıkları bir karaktere büründürmüş olan yazarlardı.

Hani cahil, ezik, yalnız bir kız olsam ve bu adamların profiline baksam "Erkek gibi erkek yahu! Elit bir bey! Boynuma altın kolye al da öptüreyim!" derim.

O türden tipler işte.

Yalnız o an tek bir şeyi fark ettim.

Bir sözlük kızı olmak çok zor olmalı...
iyesta nın özel mesajı sadece takip ettiklerine açık demek ki onlardan biri atıyor

dur tahmin edeyim ayk73 denen fetocu mu.

görsel
https://m.uludagsozluk.com/e/43649244/

Listeye bak asya kıtası şampiyonlar gibi.
kendisine mumyalama teknikleri ile ilgili bilgilendirme yazısı gönderilmelidir. bu kadar mana yüklemişse hevesini kırmayın, vasiyet etsin de öldüğünde koparıp mumyalasınlar. torun torba bilsin dedelerini değil mi? evlerinin baş köşesine kondururlar özgürlük heykeli minyatürü misali işte.
bir tahmin edeyim azgın teke dinazor dede olsa gerektir diye düşünüyorum.
Âlet operatörü arıyor sanırım.
allahın belası pislik, yaptıkların yanına kar kalmayacak bunu o kasığına sok, anladın mı sok! sözlük yönetimiylen irtibata geştim arkadaşlar. bu sapığın bütün bilgilerini aldım, aypisi, tel numarası, ev/iş adresi, sütyen ölçüsü, vs.vs.vs.

sürüm sürüm süründürücem iti. "iyesta ben attım sen atma" diye yalvarıcak ama iş işten geşti. kasığıma kadan geldi zira.
ingiliz anahtarıysa sorun teşkil etmez.
özele gerek yok. buyrun alet fotosu.

https://www.depolife.com/.../Urun/10022020120712.jpeg
allahın belası pislik, yine aklıma geldi bak. it herif, psikolocim bozuldu bunun yüzünden nonoşlar. rüyalarıma giriyor, geceleri karabasanlar basıyo. kan ter içinde uyanıyorum uykumdan.

nalet olasıca, birde elit, aydın, çağdaş, modern üyelerden oluşan uludağ sözlük 35 yaş üstü yazarlar kulübü üyesi bu pislik. kulübün kurucusuylan irtibata geçip durumu anlatıcam artık.

böylesine seçkin bir kulübün böylesi bir sapığın yüzünden lekelenmesine kasığım razı deyil zira. destek meşazlarınız içinde ayrıcana teşekkür ediyorum. hep birlikte, el ele verip, tiren yabarak hadlerini bildireceyiz bu sapıklara. "yolumuz uzun geyliyimiz var." hofff!!!
usain bolt hayranı olduğunu düşündüğüm yazardır.
kendisini bir noter veznedarı edasıyla "üzgünüz üzerinde tc kimlik numarası bulunmayan kimlik belgeleriyle işlem yapamıyoruz." diyerek uğurlamak elzemdir.
Faşistlerin özgürlüklere pranga vurmak için kabullenemediği tatlı bir özgürlük ifadesidir!!! Ben bir Alevi olarak faşizme karşı ve özgürlükler adına her türlü fotoğrafınızı istiyorum!!! Heteroseksüel olmayan her kim varsa cinsiyetçilik olmasın diye bana istediği şeyi atabilir!!! Bizde Don Değiştirmek ibadeti kutsaldır!!! Siz kimsiniz?!!! Nasıl insanların özgürlüklerini kısıtlarsınız!!! CHP geldiğinde size Halkların Kardeşliğini göstereceğiz!!! Alevi ve Kürt medeniyeti göreceksiniz!!! Biz boşuna mı Sünni Türkleri CHP'den attık?!!! Çünkü onlar böyle özgürlüklere karşı!!! CHP iktidarında görüşeceğiz!!! Bu işler böyle...
geçtiyimiz günlerde sol freyme yarağının fotosunu atan da bu nonoşlar. buna eminim. zira yarağından tanıdım, küçük, minnak, baş parmağım kadan bi şeydi.

allahın belası pislik, artık özeli felan bıraktı sanırsam, alenen atıyor şeyini oraya buraya. umarım o pipişkon bi gün kopar da gününü görürsün.
bu allahın belası pisliklen başım belada nonoşlar.

sürekli peşimde, sürekli takipte. bütün sosyal medya hesablarımı öyrenmiş, sürekli meşaz atarak taciz ediyor beni. sırf siz meraklanmayın diye söz konusu etmiyorum aylardır. sadece sanalda olsa gine iyi reyelde de buldu beni.

bu sabah mesela, kar yağmıştı ğördüyümde ıslandım, çatı damlatıyo da, su damladı üstüme, kar suyu. neyse, sonra kışlık tangamlan mini eteyimi giyip mahallenin erkekleriylen kartopu oynamak için çıktım.

fekat çıkmaz olaydım, benim sıprink in kar yağan arka camında bi şeyler yazıyodu. kara yazılmış yane, "karabasanın olurum baq" şeklinde, yanına da 7 cm lik sönük bi yarak çizilmişti.

gördüyümde,okuduğumda kasıklarımdan vurulmuşa döndüm. allahın belası evimi de öyrenmişti. hemen tobarlandım, kimse görmeden yazıyı sildim. yazıyı silerkene çizdiyi yarağa gitti gözüm.

küçücüktü ayol. ama dediyi gibi karabasanım olmaya yetmişti, pislik. ne yapıceğimi şaşşırdım ayol, ne yapıceğimi şaşşırdım. düş kasığımdan nahlet olasıca düş, düş. istenmiyorsun işte, istenmiyorsun! hofff!!!
Denk geldim ben buna. Kalanı nerde diye mesaj attım cevap gelmedi.
Sonra neden profil fotoğrafı var? Kendinizi mi beğendiniz?

Tabldot görevi yapıyor canım fotoğrafım.