bugün

Ben boşaltamıyorum. Bilen biri bi zahmet boşaltmama yardım etsin.
Benimki yakında patlayacaktır ama sıkıntıdan.
Bazılarınınkindeki memeler nat geo belgesellerinde yok.
dili olsa da konuşsa... bu fingirdeklerden az mı çekti...
Kapasitesini merak ettiğim kutu, bir kapasitesi falan var mı? silelim eski mesajları eğer öyle bir durum varsa.
O degilde ben çaylak olmusum, bende bozuldu zaten mesaj atamiyorum artik..
''ehehe'' yazıları ile doludur.
yazarların geceleri seviştikleri yerdir.
son üç aydır soluk bir halde durun kutumsu birşey. hala hayatımı değiştirecek bir mesaj bekliyorum.
mesaj gelince rengi değişiyor.. ama o rengin tam anlamıyla ne olduğu belli değil.. hafif sarı gibi sanki..
Canı sıkılan yazarın eğlence kaynağıdır. Yapacak işi olmayan yazarın mal mal* mesaj kutusunu karıştırıp eski muhabbetlerini okuyup tebessüm ettiği yerdir.**
Yani öyle gelen mesaj sayısının çokluğuyla övünülmesi falan davarlıktır. Nitekim ucuz malın talebi yüksek olur.
Gecenin bu vaktinde kirmizisini gorup heyecanlandigimdir. Bakalim ne yazmisim mesaj atilacak kadar siklenmeme sebep olan.
Şu sıralar yanmayan kutudur. *
her yandığında içimde heyecan uyandıran kutu olmasına karşın bazı yazarlar da vardır ki yansa haberi olmayacaktır. öyle bir şeydir. herkes de farklı bir tat, farklı bir duygu uyandırır.
nasıl yandığını maalesef henüz göremediğim kutucuk.
sönmeyen tek kutum.
göz kırpmayan kutu. ara ara bakarım belki bir gün yanar diye... yanmadı, yanmıyor.
çok lazım olmayan kutudur benim için.
arasıra girilip temizlik yapılması gereken kutudur. yoksa pasaklı yazar diye anılırsınız.
ışığı pek yanmayan bir kutu. görünmeyen bir yazar hissi veriyor bazen.
Sözlük avatarına hipnotik bi resim koyduğumdan beridir kimseden mesaj alamaz oldum. Eskiden üzerinde o kadar sayı vardı ki ters çevirip "leblebi, sibel" falan yazıyordum. Hey gidinin..

Kutudur.
pek yandığına şahit olmadığım mesaj şeysi.

(bkz: forever alone)
uludağ sözlük içinde şahsıma özel olduğundan hakkında burda atıp tutmak istemediğimdir. * *
sürekli mavileşen kutucuk.