bugün

almak isteyen değil de konuşmak isteyen olursa dinleyebilirim. ne olur mesaj atın gibi bir psikolojide değilim *
40 liraya anca kedi köpek sikersiniz. Değişik yazarlardır.
Özel mesaj almak isteyen yazarlardır. Ama ben değilimdir çünkü zaten 10- 15 kişiden özel mesaj almaktayım.
Kaç para ulan bi özel mesaj.
çok güzel dert dinlerim...
bayanlar tarafından mesaj beklemekteyim. özellikle adanlı bayan yazarlardan.
benimdir.
Ben yazmayı seven biriyim. Siz değerli uludağ sözlük arkadaşları bilgilerinizi aktarmanızı bekliyorum. Yazılarımıda paylaşmak isterim isteyenle .
erkek,bayan,lezbiyen,gey,türk,kürt,çerkez,müslüman,laik,demokrat,ateist,deist ayrımı yapmadan beklediğim mesaj dır efendim. sadece kafadar olsun yeter dediğimdir.
özellikle gay lezbiyen biseksüel ve aseksüel yazarlari beklerim.

ayrica (bkz: inanma sikecek).
bilgisayar, internet ve web sayfaları konusunda sıkıntısı olan yazarlara yardımcı olabilirim.
Az önce aldigim mesajdan sonra özel mesaj filan kalsin.
Atın hedesi.
bi derdin varsa at.
sktir et gerek yok.
Bayan yazarlardan olabilir.
nadir bir istek.
aklı başında, 5 yaş çocuk zekasına sahip olmayan, 2 hoş sohbet edilebilecek, hemen bana yazıyor demeyecek, espri anlayışı yüksek, zekası keskin, eli becerili, birçok kadın tarafından kıskanılan ve kendini özel hissetmek isteyen ve bursada ikamet bayanlardan elbette almak isterim.

edit: oğlum hemen eksilemeyin, bi muhabbet etmek de mi istemeyelim ya. sanki zorla yazın diyoruz.
Kızlar atacaksa memnuniyet duyarım. yoksa istemez la..
Asosyal yazarlardır.
Eziklerdir.
kesinlik bir planimdabuyoktu değil.

deffolun, deffolun dedimmm size. ğalçaklar.

ğğğğalçaklarrrr.
Bana olan duygularini, sevgilerini, hayranliklarini dile getirmek isteyen dişi varliklara mesaj kutum 7/24 acik.
Kız bir yazar atsın arayacağım telefonla, az kafa dağıtayım..
özgüveni eksik yazarlardır.

görüşleri hoşunuza giden yazar varsa, atın mesajı olm ne var bunda? en çok cevap atmaz. siz de sallamazsınız. korkmayın olm.
Anlam verilemeyen durum.