bugün

Artı 18 konular için kızlar.
güzel olabilir aslında.
bonzai veya içki içmiş embesil vatana millete hayırsız boş beleş teneke yazarlardır. net...
şu andan itibaren mesaj kutumda 13. mesaj hangi yazara denk gelirse onunla sabaha kadar konuşacağım.
maksat fantazi olsun.

12 de kaldı şaka gibi.
Sadece tek bir kişiden almak isteyen yazarlardır.
Gece sohbet iyi gider sıkılanları bekliyorum.
atmak isteyen varsa atabilir dertler paylaşarak azalır sevinçler paylaşarak çoğalır... hadi gençler bir tık uzağınızdayım..
yani olur moruk neden olmasın ki?
Black Metal hariç Metal dinleyen kardeşlerim atabilir.
Bu zamana kadar bana mesaj atan kızlarla hep uzun süren sohbetlerim oldu ama hepsi kötü bitti maalesef. o yüzden korkuyorum artık mesaj almaktan.
atabilirsiniz tabiki derdi olan,bir konu hakkında farklı birinin fikrini almak isteyen,siyaset konuşup komünizm hakkında (bildiğim kadarıyla) bilgi almak isteyen,zatürre astım hakkında bilgi almak isteyen yada başka şeyler hakkında konuşmak isteyen konuşuruz mesaj atabilirsiniz.
istemem. Kafama göre bir grup kurdum onlarla danışıyorum.
Olabilir. Her konudan konuşuruz.
Uzay ve bilim alanları hakkında tartışmak isteyen yazarları bekleriz. Selam ve duvva ile.
homofobiğim. aklı başında birilerinden olabilir.
hiç istemiyorum zaten alıyorum . size gram ihtiyacım yok lanet pislikler. yine de derdi neyin olan varsa atsın. özellikle intihar edecekler etmeden bana ulaşsın .
Ya bir şey sorucam. Buraya böyle ben istiyorum yazınca mesaj geliyor mu? Allah aşkına söyleyin.
Ahah. Bünyende, organo genitale femminile bulunmazsa gelmiyordur. Gerçi hiç yazmadım ama, tahmin etmesi güç olmasa gerek.
Alırsa mutlu olur. Almazsa da alışmıştır. Üzülmez. Yazmaya devam eder
Her türlü dert itiraf dinlenir ahahha.
Sadece seks tavsiyesi alacak kızlar.

(bkz: ya düşerse)
Why, not?
Edit: bu ne demek diyon oldu allamm. Neden olmasın demekti de artık değil.
bu gece güzel bir kek tarifi almak istiyorum, fazlası değil.
Yetti, yetti.
Belki olar gibi.