bugün

Sıla bu saaten sonra bizimla değilsin bebeğim.
Hindistandan aşırma yapımlardan birisidir. Orjinal linkini falam vermeme gerek yok zaten yukarda birisi vermiştir. Sonuc itibariyle hint havasını yakalayabilmiş ama itici duran reklam filmidir. Ozcan deniz ağır başlı olmasiyla bilinir oyle sahilde hoplayip ziplarken gorunce insan bi şee oluyor tabi. Bence reklamda burak kut ve hadise oynamalıydı.
Teşekkürler makina.
annemin özcan deniz için: "gocaman adamın oynadığı reklama bak" tepkisine sebep olmuştur. *
hindistan mı lan burası tepkilerine yol açmış reklam. o da olmamış ya neyse...

özcan deniz coca-cola ne alaka, şalgam suyu reklamı olsa hadi ucundan kurtarır. yazık...
Sevmedim. Zaten Coca Cola'da sevmem.
sevdim lan ben bu reklamı. yani en azından abartıldığı kadar berbat değil. ben baya baya iğrenç, gülünç bişey bekliyodum oyle bi yazmıssınız ki.
güya genclere hitap edicem diyip 43 yaşındaki özcan denizle 35 yaşındaki sılanın oynadığı ve bundan mutevellitte başarılı olamayacagini dusundugum reklam.
ilk başta iğreti gelmişti ama şimdi çok beğendim. ve asıl amacı unutmayalım. adamlar kendilerinden oldukça söz ettirdiler bu reklamla. yani beğenilse de beğenilmese de başarılı bir reklam stratejisi.
özcan deniz in 1.5 milyon tl sıla nın ise 700 bin tl aldığı söylenilen reklam.

şahsen beğendim denildiği kadar kötü değil hatta bence baya iyi olmuş.
şurada ki 245 entry'nin 200 tane olumsuzunu yazmış 200 ağzı büzüşesi, atıp tutucu, hiç bir şeyi beğenmeyen sözlük yazarına bize bir reklam çek desen bön bön bakarlar, şu son model reklamı ister istemez izleyip olur olmadık yerlerde "aç bi koka kola koka kola koka kola içççç" diye mırıldanıp dururlar ve hatta reklamda kullanılan müziğin hintli bilmem kime ait olduğunu sanki o adamı yıllardır dinliyormuş biliyormuş gibi google'layıp* konuşurlar da şu reklamı beğenmezler, yerin dibine sokarlar, eleştirinin dibine vururlar.
bre hadsiz, kimsiniz olum siz, ne zannediyorsunuz kendinizi amk. gelip buraya yazıp yazıp yazın bol buzlu kolaları bok gibi götürüyorsunuzdur kesin. azıcık bi aynaya bakın lan.
Ozcan deniz benim icin asmali konaktır. Asmali konaktan sonra yaptığı hiçbirşeyi izlemedim dinlemedim. Aaaç bir kooka kola dediğinde de tınısından dizüstü şovundan haz etmedim. Sıla asıl hayalkırıklığım. Her albümünü ezberlediğim karizmasına hayran kaldığım kadın. Ozcan'ın karşısına olmadı be gülüm olmadı be annem. Seda sayan nebiliyim Sibel can filan dururken neden sen.
(bkz: televizyonda saçmalayan kişi yerine utanmak) barındırır.
doğulu insanları ortaya çıkarıyorlar. hsbc bankasının reklamlarında bile doğulu kafa kagıtları vardı. istanbul kozmopolit insanlar var. reklamlarda ırkçılık var. doğulu insanı ezik onları güçlümü göstermeye çalışıyorlar anlaşılmış değil.
ömür boyu coca cola'dan uzaklaştırmış ve tiksindirmiştir. o şişeleri alın...
Bollywood Esintileri taşımaktadır.
Reklam degil kliptir.
(bkz: özcan deniz i feel good) (bkz: )
' salah bu cocuh yemin ederim gerizekali ' deyiminin ozcan denizin bedeninde can buldugu reklamdir.
günlerdir konuşulduğuna göre başarılı olmuş reklamdır.
memetali yi üzmüştür.
"Waaaç bir coca cola coca cola içç" nakaratı özcan denizin yerine özcan denizden daha fazla utanmama neden olmuştur. Bir de anlık değil bu utanç. Lan nasıl bi melodiyse her an beynimde tekrar tekrar çalıyo amk. Böyle giderse bu mallar ülkeyi böler.
insanı bukadar hayattan soğduran reklam yoktur ninem bile bu özcan denizden nefret ediyor adamın her hali tiksindiriyor insanı.
insanı bukadar hayattan soğduran reklam yoktur ninem bile bu özcan denizden nefret ediyor adamın her hali tiksindiriyor insanı.
O değilde şarkının amına koymuştur.
beğenmediğim reklam. harbiden olmamış. çok itici geldi bana bu reklam. kumda oynamaya gidiyorum ben.