bugün

1 ay yayınlanıp piyasadan kalkmıştı ..daha fazla dayanamazdık zaten..

http://www.youtube.com/watch?v=DKB4_rF4BE4
coca cola'dan soğutma örgütünün pazarlama ve reklam departmanına sızdığını düşündüren çalışma. iyi iş çıkarmışlar * *
aslında orjinali bu https://www.youtube.com/watch?v=5DK-ZWyxZ8k yani çalmışlar mk. yalnız hintlerin ki güzel olmuş.
Saçma bir kadın ve saçma bir adam. Uyumlu bir reklam.
ilk defa izledim. dandik bi reklammış ama anlamadığım niye bu kadar tepki çektiği... çünkü biz de böyle dandik bir ülkeyiz.
reklamdan ziyade bildiğin kliptir. özcan deniz in bu işleri bırakıp slow müziğe devam etmesi gerekliliğini yüzümüze yüzümüze vurandır.
şarkının, klibin orjinalinin daha güzel olduğu reklamdır. orjinalinda hintli oyuncu dhanush oynuyor. zaten incecik bir herif kolu bacağı fırlatırcasına dans ediyor. türk versiyonuna gelirsek; özcan deniz ve sılayı neden yan yana yakıştıramadılar anlam veremiyorum. sılayı çoğunlukla bu yüzden eleştirmişler zaten. ikisi için de bir farklılık olmuş bence.
pepsi cola şirketinin dua ettiği reklamdır zira coca cola satışları geçen ramazan ayında israil'in protesto edildiği dönemde bile bu kadar düşüş yaşamamıştır...
sılanın üç gün hastanede yattığı reklam sonrasıdır buz gibi kolayı gümlettiler.
(bkz: özcan deniz in ağzına kürekle vurmak)
Hakkında girilen entry sayısına bakıldığında, oldukça başarılı reklamdır. Bir de olmamış diyenler yok mu, gulerim ben onlara, adamlar yılın reklam filmini yapti.
o kadar bahsi geçen, bir sürü polemiğe neden olan reklam olmasına rağmen hala izlemediğimdir.*
mide bulandırıcı reklamdır.

iiiğğaç bi coca cola.
ahlak emperyalizmidir. Ne islamiyet'e uygun, ne de Türk kültürüne... Hakkımı helal etmiyorum.
bizim memleketin tek yapabildiğinin hırsızlık olduğunu ispatlayan reklam. ulan şarkıyı arakladınız da klibi neden reklama çevirip çaldınız.
beyniniz hiç mi çalışıyor hiç mi üretemiyorsunuz.
ulan allahın hintlileri sürekli üretiyor siz daha sikik bir reklam arkısı ve klibi yapamıyorsunuz.

https://www.youtube.com/watch?v=5DK-ZWyxZ8k
Tv de sürekli denk gelip midemi bulandırmaya başlayan reklamdır. Reklam kusaklarında görmek yetmiyormuş gibi müzik kanalları da playlistlerine eklemiş durumda. Bir an önce unutulup gitmesi temennisiyle.
1.55 deki adamım kaşlarını oynatıp 32 diş sırıtmasını gördüğümde kendimi kötü hissettiren 2.00 da mehmet ali erbil'in meşhur ''parmaktan sonra'' yapışı gibi parmağını kameraya işaret edip kafasını ve parmağını döndüren elemandan sonra dayanamayıp durdurduğum reklamdır ayrıca 2.5 dk reklam mı olur amk galiba hayatımda gördüğüm en uzun reklamdır. bunun yerine adam gibi çıkıp abi coca cola alın satışlar çok kötü dese daha güzel reklam olur lan ayrıca satışlarının da iyi olduğunu düşünmekteyim neden bu kadar uzun bir reklama gerek duyulduysa...
Tüm apaçi ve kezbanların buluşma noktası olmuştur. Bravo iğrençsiniz. Peki o kaka kola ne demek.
Ben ki kola içmeyen bi insan olarak bile koladan soğutan saçmalıklarla dolu reklamsı. O danslar, figurler nedir o ya nasıl bı iticiliktir, bu reklamın yazarının kafası nasıl bi kafadır anlaşılmaz yani.
Reklam apaçi kaynıyor. popüler kültürle adaptasyon sürecindeki alt kültür kaynaştırılmaya çalışılmış. Bir açıdan bakarsak olmuş. Hedef kitleyi genişletmiş. Kişisel olarak değerlendirirsem.sokakta (özellikle Özcan Deniz in yanındakiler) yeterince sinirime dokunan kitle gözüme sokulunca markaya gıcık oldum. Aile sevgi birlikteliği içeren reklamları daha sempatikti.
Aç bi kekokola kekokola kekokola iç.
beğenmediğim reklam. harbiden olmamış. çok itici geldi bana bu reklam. kumda oynamaya gidiyorum ben.
O değilde şarkının amına koymuştur.
insanı bukadar hayattan soğduran reklam yoktur ninem bile bu özcan denizden nefret ediyor adamın her hali tiksindiriyor insanı.
insanı bukadar hayattan soğduran reklam yoktur ninem bile bu özcan denizden nefret ediyor adamın her hali tiksindiriyor insanı.