bugün

-kodum çocuğu...
-acaba ne zaman memelerine ellesem?...şimdi ellersem bir şey der mi acaba?
"şöyle uzansada durumun derinlikleri enine boyuna tartışsak." olayidir
+akşam pilav yemiştim fark etmişmidir acaba
-ağzı kokuyor ayol bunun ğğkk
+fark etti galiba yüzü buruştu, kırk yılın başı bi kız düşürdük şu başıma gelene bak, bi vivident kapıp gelsem hatun kıvamdan çıkarmı acaba.
-bu kimdi la? açsam mı gözlerimi? açıp da baksam mı bi? yok yok. bi düşüneyim şimdi. en son muhittin'le kahveden çıkıp eve gidip oradan da süheyla ile buluşmaya gelip... yok be öyle değildi galiba. en son süheyla ile buluşup, oradan kahveye gidip, muhittin ile... hay mnskym, bu ne lan. kıl la bu! bıyık bu. bildiğin bıyık. muhittin! napıyoz olm biz! bırak lan dilimi emmeyi it herif!
+aşkım, tüm romantizmin içine sçtn. odun herif.
-süheyla sen... ya canım.. ben... muhittin... sen...
+...
-acaba o da bir başkasıyla mıdır şimdi?
Sıfırdan fransız öpücüğü yapmaya kalkarsanız ve çiftlerden biri nezle ise , ağzın burnun tam anlamıyla salya sümük olacağın kanıtıdır.

Opusurken iç sesin söyledikleri başlığını "osururken iç sesin söyledikleri" diye okuyarak kendi kendime gülmeme neden olan başlık.
"lan kalktı olum bu.napsak da belli etmesek bu kadar azdığımızı?"
olay budur...
iç ses-(ne yedin lan) .
- yakadim muck muck.

(bkz: dj dis ses)
-vercek bu bana
+ne biçim konuşuyorsun sedat
-yuh mını zküm iç ses değil miydi lan o?
+hayvansın sedat, terbiyesizsin sedat.
iç ses: kaç kişiyi öptü lan kimbilir böyle, orospu lan bu, çekilsem mi ,yok herkesi öptüyse beni de öpsün, sus lan seviyorum ben bu kızı kaç kişiyi öptüyse öptü, peki ya verdikleri olmuş mudur? hassiktir bi zevk alamadım
-ferit neden durdun aşkım
+kaç kişiye devam et diye yalvardın lannn
-daha iyi olabilirdi.
aç bakiym gözlerini, bak bakalım hissederek mi öpüşüyo (gözler açılır).
hasktrr! ulan kız o kadar içten öpüyo ki gözlerini bile açamıyo, sen açıyosun utanmaz herif. kapat ulan gözlerini (gözler kapatılır).
bu an sonsuza dek sürse.
- göte dokunsam mı?
(bkz: şurdan babam bi gelse azıma s çar)
- acaba penisimi tutar mı?
dilini bu kadar çok sokarsa kusucam.
durmadan seni seviyorum der iç ses ve daha istekle öpülmeye devam edilir karşı taraf.
Dudaklarını aralasa biraz , dilimi değdiriyorum ama huylanmaz umarım , çok mı ıslak oldu , gözleri açıkmıdır acaba , uyudu herhalde şeklinde birkaç örnek verilebilir.
babam bir yerden çıkar gelir mi bir anda *
dudakların dudaklarıma mühürlensin sevgilim.
lan kokuyo bu, kızım dişini fırçalayaydın bari.
aşık olmak istemiyorum, aşık olmak istemiyorum, aşık olmak istemiyorum...