bugün

Gençleri yanlış yönlendiren cümledir.

Olm bak 5i beklemeyin, sonra gay / ibne damgası yersiniz.

Ben değil bi arkadaşımın başına gelmiş, hatun kişi ile 1 kere dışarıda,

3 kere de kendi evinde buluşmuş çay, kahve, yemek derken kız gece evine dönmüş.

Sonra arkadaş çevresinde bu çocuk gay galiba elini sürmedi bana demiş.

Bu da benim değil bi arkadaşımın böyle bir anısıdır.
ilk buluşmalarında sinemaya gidip çocukla el ele tutuşmuş arkadaşıma, "ne! ilk buluşmada elini mi verdin?" diyen arkadaşı hatırlatan başlık. yıl 2007'ydi tabi o zamanlar. böyle şeylerin hesabı yapılırdı.
(bkz: büyüdüğünüzü gösteren ufak belirtiler)
safkan türk kezbanı kuralıdır. muhtemelen el ele tutuşmak için ise 3 randevu kuralı koyacaktır.
Ve birinde mutlaka lahmacun yenmelidir. Evet.
inanmadığım hededir. öpüşmenin zamanı olmaz. belki ilk randevuda, belki on. önemli olan o anki hislerdir. anlıktır. öpüşürsün, biter. budur.
öpüşmek için 5 randevu mu geçmeli.ahahah daha neler arkadaşlar.

bunun bir ayarlaması mı olur acaba ne alakadır?
hadi beşte öpüştün on beşte seviştin yirmi beşte iş bitti.ee sonra nolucak?

kendimizi böyle mi ağırdan satıyorduk, bu mu bizim namuslu kız imajımız..of of.
kreşe gidiyorsanız neden olmasın. Kaplumbağaların bile cinsel hayatı daha hızlı.
erkekler kısmi farklar dışında hemen hemen tek tip diyebileceğimiz yaratıklardır.

aslında konu uzun ama kısaca özetleyecek olursak;

erkeklerde "özel" hissetme olayı, özellikle de cinsellik gibi "toplumumuzda" bıçak sırtı olan konularda yoktur. yani siz bir erkekle ilk buluşmada öpüşürseniz o erkek bunu sizin adınıza genele yayar ve haliyle sizden beklentileri farklı olur. almak istediğini aldığında ise eyvallah der gider.

nitekim başta böyle bir hataya düştüyseniz sonradan durumu kurtarma ve imajınızı düzeltme şansınız yoktur.

yani bağyanlar size diyeceğim o ki bir erkekle ciddi düşünüyor ve onda potansiyel görüyorsanız bu tip konuları mümkün mertebe öteleyin.

yoksa sizi bekaret bile kurtarmaz.
o istediği için değil kendiniz de istiyorsanız öpüşün. sonra ''ilk o beni öptüğ ama ben ne yapabilirdim kieeğ'' triplerine girmeye gerek yok. istemiyorsan net ol. o da duracağını bilsin. öptürmedin diye karşı gelecek ise def olsun gitsin.
alınan elektriğe göre değişen durumdur. sayı belirtmemek gerek. sevdiğim kadını öpebilmek için 6 ay beklemiştim sayısız randevu ve eli elime değmemişti. ama gözleri bütün vücudumu ateşe veriyordu. ötesi var mı?
böyle Kezban kafalı tiplerle takılıp prim vermeyin şunlara göt gibi kalsınlar ortada.

'' ben kolay biri değilim '' imajı öyle 5 buluşmada elletmeden, öptürmeden verilmiyor güzelim.
5. date'e kim öle kim kala!

görsel
seni çılgın.
gerekli olmayan durumdur . ilk buluşmada bırak öpüşmeyi sevişilir bile. evet.
bence de artık zamanı geldi çoook çok özledim mesela yarın sınav arası veya sonrası gelecek ve öpüp koklaşak.
Sevmek için beş müstakil evi olmalı hesabıdır.
5 randevu kuralı; her kızın bildiği ama söylemediği altın kural.
çok geçtir , makbulü 3 tür.
(bkz: ecnebilerin üçüncü buluşmada sevişmesi)
22 saat 53 dakika diye biliyorum ama 5 randevu desek ve ortalama 4-5 saat görüşme süresi olarak hesaplasak aynı kapıya çıkıyor.
güldüren kezban düşüncesi.
opusmenin matematigimi olur ? bazen cikmaya bile gerek yok opusmek icin..
saçma ve samimiyetsiz.

sen zaten bu gün şu gün öpüşelim demezsin bir anda gelişir her şey.

5. randevudan sonra öpüşelim 10. randevudan sonra yiyişelim falan diye hesap yapmayın derim gençler.
elin amerikalıları 2. randevuda öpüşüp 4.de düzüşüyolar. bizim ne eksiğimiz var ?
Saçma ilk buluşmada olmamalı sadece.
ilk buluşmada kızı korku filmine götürüp "acaba öpüşür müyüz lan!?" hayalleri kuran kişinin dilinden dökülen kendini ikna etme telkinleridir. ilk buluşma üçüncü yada otuzuncu hiç fark etmez. ilk buluşmada öpüşmeniz halinde kıza kaşar yaftası yapıştıracaksanız hiç bir kıymeti yoktur uzatmanın. Bu içten gelen bir şeydir. Ten uyumudur. Ha düsturu aşmak hoş değil ancak kaidelerle sadece yalanlar elde edersiniz küçük beyler.