bugün

entry'ler (197)

arkadaşım eşek diye şarkı yapıp sanatçı olmak

sende yap ve onun kadar tanınmış olmayı dene bakalım deliğanlı, denilesi kişi. çocuk şarkısını beğenmemiş birkaç adet velet beyanı. pepe filan dinleyin siz yea.

vajinasına altın gibi bakan kız

memelerini alttan destekle kaldırıp, şıkıştırıp zorla fırtlatanları zevkle izleyen kitleye sahip oldukça gayet normal davranan kızdır. ekmek kapısı ya napacağdı? lol.

naz mila çikolata dansı

samimiyetle söylüyorum, yorumları okuyup belki severim nasıl bir şeymiş diye girip baktım ve cidden iğrendim. kaşı yakışmamış daha doğrusu siyah yakışmamış. o yediği çikolata değil boka benziyor + içtiği şey (onu da dökerek içmeye çalıştı bi de allahın vizyonsuzu) ile yaptığını sıvadı. çikolata dansı var dediler geldik boktan bir şey çıktı rezolet yov.

evonmoss

destekli kullandığına eminim. sadece ergen değil yaşı olanlar da izliyordur bunu. adını bile bilmezdim arkadaşlarım olmasa...izleyenlerin hepsi iğrenç.

sözlük yazarlarının itirafları

transeksüelim.

esra erol daki örtülü ablanın marjinal hayatı

başlık açabilecek kadar içine oturmuş ise demek...

Tek saçmalık bu değil. aptal kutusunu bırakıp dışarı bakar isen aynı ve daha kötü durumları görebilirsin. o bitse diziler var kalkmaz anacım. rtük diye bişi yok.

yaşlı başlı amcadan öpücük emojisi almak

emojileri kullanmayı seviyor diye düşünürdüm. olabilir.

eski sevgililerin meslekleri

artık evlenmiş olup bir de bu başlığa yazabilen mahlukların olduğunu göstermiş başlık.
Artık evlisin bi zahmet eskilerini düşünmeyiver hadi düşündün buraya yazma soluduğunuz hava bile fazlalık.

yazarların sinirlendiği olaylar

kıskanmak. bünyem şaşıyor.

evli barklı tiplerin sözlükte fink atması

iğrençliktir.

tamam sözlük (sözlükte sözlük olsa) veya forum evlisin artık vaktini eşine var ise çocuğuna harcarsın ne diye evlendin bre susak hala bencil kalacak isen ? zaten mutlu ve doyan kişi buralarda "fink" atmaz. he duraktasındır ne bilim sıra bekliyosundur yapacak bişiyin de yoktur öyle bakarsın ama gene üye olunmamalı. tabi bence. hepipimizi böylelerinden korusun.

whatsapp ta aktif olup size yazmayan sevgili

"ya beni ya whatsappını sil" diye rest çekilmesi gereken sevgilidir. yerini bilsin köpek.

sözlük yazarlarının salaklıkları

sözlük yazarlarının salatalıkları diye okudum... aklım nerede ise. entryleri görünce ayıldım.

Kıskançlıktan ağlamam bir salaklıktır benim için.

erkek patlatmak

biraz patlayıcı ile gerçekleşebilir olandır.

özel mesaj almak isteyen bayan yazarlar

(bkz: ben)

sevgili tribi çekeceğine eskorta gitmek

giden geri dönmesin.

Adiliktir.

hayalinizdeki düet

ben ve o.

kadınlar ne ister

her şeyi - hiçbir şeyi.

Bence kendileri de bilmiyor.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

canım çok sıkılıyor. o kadar ki alakam bile olmayan sözlüklere üye olup oradaki yazıları okuyorum. hatta sıkıntıdan "dandik muhabbet" diye kaçtığım her yerdeki yazıları bile okudum. sevişesim var. onunla.

Bu sistemin kölesi olmaktan da usandım.

şeyma ılıcalı

Acunun yerinde olsam utanırdım.

sözlük yazarlarının itirafları

Uzun zamandır nalet bir oyunu oynuyorum. Hem de gece gündüz her dakika. Günlerim öyle boş boş geçiyor bir halt da yapmıyorum. Ama yapmam gerekem işlerim de var. Orada biri ile tanıştım sanki ben cidden sorunlu insanları ama gerçekten sorunlu insanları üzerime çeken bir mıknatıs taşıyorum gibi koskocaa oyunda gittim en manyağına alıştım. Ulan. Böyle tanışıp plan kurma olayını da hiç sevmiyorum. Salak gibi onun için ağladım bir de. insanlardan neden uzak durduğumu daha iyi Anlıyorum şimdi. Buna da alışılır. Daha önce o mu vardı sanki. Desem de bir yanım istiyor konuşmayı. Ona yardım etmek sakinleştirmek istiyor. Ama yapmayacağım. Daha fazla alışamam olmaz. Belki ileride bir gün karşılaşırız, belki. Ama aksi birisi sağı solu belli değil. Off yıldım.
Tanıyalı kaç gün oldu ki en fazla iki hafta o da belki. Ama gene de bağlandım gene de diyemiyorum umarım karşılaşmayız diye silip atamıyorum bu insanları. Ne kadar da ben.. ha bu hale de kilomu öğrendikten sonra geldi dalga da geçti ama gene de ilişiyorum yavru gibi. ilişmem artık zaten de.
Geçmişten gelen birisi de hala beni sevdiğini söyledi ama beni kıskandırmaya çalışan biri ile işim olmaz. Ona da dedim. Baya dolmuşum yok otobüs... ahaha..