bugün

olay hatayda yaşanıyor. otobüs şöförü, ön kapıdan inmeye çalışan yolcuya, ön kapıdan inilmez diyor. yolcu önce tokatlıyor direksiyonda oturan şöförü, sonra da bıçaklıyor ve kaçıyor. bu dünya bu kadar çirkin bir yer işte. sordukları zaman çocuklarına baban niçin öldü diye, 1500 2000 lira maaş için insanları taşıyordu. adi herifin teki ön kapıdan inerken babam inme demiş, adamda babamı 2 defa bıçaklayıp öldürmüş.. görüntüleri de var otobüsün içindeki kameradan çekilme. çocuk 80 yaşına da gelse bir gün dayanamayıp izleyecek o görüntüleri. bir adamın, babasını, arka kapıdan in dediği için öldürdüğü birkaç saniyeyi.

aklım almıyor. gün içinde dünyanın farklı yerlerinde eminim daha acı olaylar yaşanıyor. daha biçok insan hiç yere ölüyor, ölmekten beter oluyor.. böyle olayları göre göre, inançlarımı kaybettiğim için beni kim suçlayabilir bilmiyorum. bu dünya yaşanılacak bir yer değil.

http://www.haberevet.com/...arak-olduruldu-video.html
neyin kafasını yaşadığı belli olmayan bir anti zeki insanın; amacı kurallara uyarak taşıdığı yolculari güvenli bir şekilde gidecekleri yerlere götürüp kazandığı parayı hak etmek olan bir şoförü kalbinden bıçaklayarak oldurmesidir.

bu nasıl bir zihniyettir be hayvan adam, on kapıdan seni indirmesi diye koskoca adamı olduruyorsun. şimdi kac yıl ceza alacaksın. bomboş bir sebepten hayatini bitirdin.
öncelikle izleyiniz eğer hala izlemediyseniz: http://webtv.hurriyet.com...sunde-inanilmaz-olay.aspx

bakın bakalım kökenini, ırkını siktiğimin iti nasıl bela tavırlarla, kimlikleştirdiği kuralsızlıkla celallenip kendisine ön kapıdan inme diyen şoförü tokatlayıp sonra bıçaklayarak kaçıyor. ve o şoförün bir hiç uğruna babasız kalan minicik yavrusunu düşünün şimdi de. bu mesele cahillik, eğitimsizlik, ekonomik yetersizlik kaynaklı mutsuzluk meselesi değil artık anlamadınız mı? çorum'da kartopu geldi diye genci, antakya'da kendisine inme dedi diye şoförü, gaziantep'te rapor vermedi diye doktoru, antalya'da kırmızı ışıkta korna çaldı diye esnafı öldüren, sakladıkları bıçakları çıkartıp atalarından miras kalan eşkıyalığı ülkemin her şehrine yaymış bu tipi bozuk, etnisitesi bu coğrafyaya bela tiplerdir tek mesele. hümanizm laflarınızı yetim çocuğa saklayın. doğdukları mağaraya dönseler birbirini becerek tipler sokaklarda her türlü terörü estiriyor rahatça. daha da çoğalsınlar ve yayılsınlar virüs gibi iliklerimize ne diyeyim.

not: evet nefret suçu işleyen ırkçıyım.
dunyanın en buyuk orospu çoçukluğudur, daha büyüğü yoktur.

video yu izlerke kalbim sıkıştı, yok böyle bi olum, adam durduk yere oldu gitti.

ha bide o videoda olayı gorup seyırcı kalan yolculara da helal olsun, başka zaman aslan kesilen tipler bıçagı gorunce kuzu gibi izlediler adamın ölümünü.

duyarlılık diye bişey kalmamış, gunduz gozune yatırıp sikseler; sen napysun birader demezler yana gecıp 31 cekerler amk.
böyle yapanları asmayıp beslemeyi seviyoruz biz.
besleyenlerin başına gelsin de kurunun yanında yanmasın kimsenin yüreği.
gelipte bu yabaniler ile bu sütü bozuk piç kuruları için 'kardeşiz biz, onlarda insan, onlarda can'(!) diyenleri sikeyim öncelikle. Al işte bir insanın hayatı bu kadar mı basit? Hani nerede insanlık. aynı şey senin başına gelmiyor tabi. Hiç aralarında yaşamadan kolay amk insan demek. Göt kaldırmakta üstünüze yok.
Adalet, düzen insanlık bu ise,
Ağır faşistim. hepisinin kafasını sikeyim.
sittin sene hapiste tutulması gereken psikopat olmayı gerektirir de benim adaletli ve kalkınmış ülkemin kanunları buna müsade etmez.
hiç uğruna katil olup b.ku b.kuna damgalanmak, geride acılı insanların varlığını oluşturmaktır.

biraz da dengesizliktir. kavga et, ne bilim bir şekilde al hıncını da, ön kapıdan inemedin diye adam öldürme, zavallı bile değilsin, dünyadasın, şerefsizsin sen.

bu olayın tabi ilk yüzü, ancak ölüp gitmiş şoförün o anki diyaloğunu tam bilemiyorum da, birçok şoför kullandığı aracı kendi krallığı sanıyor şu günlerde. kimisi hakikaten kıllık yapıyor, binevi dışardaki serserilere yolsuzlara davetiye çıkartıyor gel beni öldür diye.
yani neyin tribin yapıyorsunuz ey şoförler?
noldu memleketi mi kurtardın ön kapıdan ısrarla ve hırçınlıkla inmek istemeyen adamı indirmeyince?
etrafındaki o insanımsı adi mahluklar kurtardı mı seni ey masum şoför kardeş?
o an sen kuralı uyguladın, haklısın ne diyeyim de, bunca uzatıpta, bir şerefsizin bıçak darbesiyle ölüp gitme değdi mi savunduğun kurallara?

hayatı düzenleyen kurallar, kimi zaman hayatlara mal oluyor bu ülkede. biraz daha alttan almalı, biraz daha... biraz daha...
içeriye atılınca umarım arka kapısını bolca kullanırlar.
ezik bir pezevengin ego tatminidir. bu psikopatlik falan degil. bildigin eziklik. ciddi bir antisosyal davranis. takmis cebine bicagi, vay sen bana nasil ne yapacagimi soylersin, vay sen benim dedigimi nasil yapmazsin? ulan ezik pic, sen kimsin? anca potansiyel bir katil. ve oyle de oldun iste. elinde bir bicak, belinde bir silah, direksiyonun basi, herkese cok buyuk kudret yukluyor bu ulkede. aman diim, trafikte falan kimseye el kol yapmayin, kimin karsisina ne ceait orospu evlatlari cikacak hic belli degil artik. toplumca ciddi bir rehabilitasyona ihtiyacimiz var.
hayatta hiçbir zaman bir bok olamamış birinin toplum içinde saygınlık kazanmak(!) için yaptığı orospu çocukluğudur. * * *

edit: *
başlığı okuduğum gibi kesin kürttür amına koduğum diye düşündüm gerçektende öyleymiş amına koyim. Buna ister ırkçılık deyin ister başka bir şey türkiye'nin her yerinde kontrolsüzce üreyip, bir hayvandan farksız şekilde yaşıyor soyunu siktiklerim tabiki bir kısmını tenzih ederim fakat durum ortada ve bir çok örnek mevcutken bu iti ve soyunu savunanlar lütfen şöförün yetim kalan çocuğunu düsünüp tekrar karar versinler.
(bkz: ön kapıdan inmeye çalışan yolcuyu öldürmek)
kürdün yapacağı davranıştır. Şerefsizmiş, orospu çocuğuymuş yok pezevenkmiş, köpeğin dölüymüş falan bunlara hiiiç gerek yok. Tek kelime yeter: Kürt...
ilk yardım bilmenin çok önemli olduğunu gösteren çok üzücü bir örnek. sofor bıcaklandıktan sonra kan kaybetmeye baslıyor ancak kimse gidip adamın kan kaybettigi yere baskı yapmıyor. ayagına gelmıs gıbı gorunuor bır darbe, orayıda ınsan sarar yahu. boku bokuna olmek boyle bir şey olsa gerek. ben boyle serefsizlik gormedim. bu yerini yurdunu siktigimin barzosu nasıl bu kadar acımasız ve gozu donmus olabiliyor insan anlamakta zorlanıyor gerçekten. en kısa zamanda yakalanıp omur boyu agır hapis cezası almasını umuyorum ancak burası turkıye, ona da bir hafifletici sebep bulur bu amına kodugumunun yargı sistemi..
o değil de ordaki bir sürü insan ne sikimi yiyor? ulan 2 kişi dalsanız o orospu çocuğuna yere serersiniz hemen. bu kadar tırsak olmayın. bu kadar bencil olmayın. kendinizi o şoförün yerine koyun.
insanların ne hale geldiğini gösteren olaydır. değinmek istediğim başka bir nokta daha var. bu şerefsizi alacaksın, bir güzel sikeceksin. sonra da bütün kürtleri toplayacaksın, bu orospu çocuğu ırkçıları teker teker sikeceksin. hem bu şerefsiz katilden kurtulacaksın, hem de ırkçı piçlerden. oh be.
(bkz: kahpe doğurduğu)
insanlıktan çıkmanın somut bir örneğidir. lan aklımdan aslında o kadar kötü şey geçiyor ki hepsini buraya döksem ertesi gün ben buradan dökülürüm. allah belanızı versin tek temennim o.
ha bi de idam gelsin artık lütfen. herşeyin referandumu yapılıyor hadi bunun için de yapın.
emin olun hümanist pezevenkler karşı çıkacaktır, çünkü onlara göre bi insan herkesi öldürebilir ama herkes bi insanı öldüremez. önemli değil bunlar az olduğu için de sesleri çok çıkıyor. belki yüzde 5-10 arası bişeyler popülasyonda. bu vahşete siz de ortaksınız unutmayın.
ayrıca faşistim evet ve bundan gurur duyuyorum. tüm kürtlerin bu ülkeden çekip gitmesini istiyorum. bizi rahat bırakmalarını.
Diyorlar ya bunların hepsi pkk lı değildir diye.

Al. Pkk lı olmayan da ya psikopat ya hırsız ya uğursuz ya katil ya kaçakçı. En iyisi amele. O da ya demir çalar ya çimento.

Her zaman diyorum sorun pkk lı olup olmamaları değil. Bir bütün olarak medeni hayatı reddetmeleridir asıl sorun.

Genetik olarak suça meyilli olmalarıdır asıl sorun. Suça bulaşma eşiklerinin çok düşük olmasıdır asıl sorun.

Senin benim ufak bir tartışmayla geçiştireceğimiz bir olayı bu tek kaşını siktiğimin barzoları cinayetle sonlandırırlar.

Ha dikkat et bak o şöförde de bıçak vardı ama adam son saniyeye kadar değil bıçak çıkarmak yerinden kalkmıyor.

Niye?

Bu barzodan korkusundan değil, bu barzoya zarar verirse, böyle bir hayvanı yüzünden hapislerde çürümek istemediğinden. I tereddütlü hali hep çoluk çocuğunun aklının bir köşesinde olmasından.

Peki tek kaşlı barzoda var mı böyle bir tereddüt. Yok. Çünkü hapis mapis umrunda değil. Ne bir kaybetme korkusu var ne bir gelecek korkusu. Muhtemelen zerre sevgi görmemiş 20 barzodan biri.

Çekiyor bıçağı.

Hep söylüyorum. Bunları topluma falan kazandırma hayalleriyle zaman kaybedilemez. Tek çözüm var anladıkları dilden konuşmak.
videoyu izledim de bir şey dikkatimi çekti bıçak darbesi şöför arkadaşın ayak kısmına geliyor ama ölüyor. herhalde ana damarlardan birini kesti ve kan kaybından öldü. çevrede de kimse çıkıp bir ilk yardım yapmıyor. amk hadi bıçaklanmasını izledin bari yaraya baskı falan yap kanama dursun. bir de o kürt o.ç nun allah belasını versin. videoyu izlemeden kesin kürttür dedim çıktı. bana faşist diyecek olanlarında allah belasını versin.
(bkz: idama karşı çıkanları da idam etmek istiyor canım)
idama karsi olan ben, orospu cocugu teroristlere ragmen idama karsi olan ben, bu videodaki anasi sikismisi gordukten sonra karsi falan degilim aminakoyim. yok boyle bir orospu cocuklugu. amina kodumun kürtleri. soyunu siktiklerim. lan bır de bu haberin üstüne aponun odasına lcd tv yerleştirildi haberi yayınlandı lan. bilerek mi yapıyosunuz amcıklar.
kimsenin kimseye tahammülü kalmadı.
derhal idamın geri gelmesini gerektiren çirkin olaydır. kimse bana "insan insanı öldürür mü" demesin. çünkü oradaki katil insansa ben insan değilim.