herşeyle dalga geçebilen bir insanın bunu yapması yadırganmamalıdır. sonuçta öleceğine biliyorsa, yakınlarının öleceğini biliyorsa dalga geçmesi gayet doğaldır. uzun yaşar bu insanlar genelde.
yakalıyamazsınnn!
ölüm anında "ulan sen misin ölüm ! ben de seni adam sanmıştım ha" diyebilen insandır.
su geçirmeyen insandır.
(bkz: ilahi azrail sen adamı öldürürsün)
(bkz: cem yılmaz)
hayatı komedı olarak gormus ve son esprıyı bekleyen ınsandır.
diğer tarafta gideceği yer konusunda sıkıntısı olmayan kişidir...
* (bkz: son şakasını yaptı) (bkz: bu sefer güldürmedi) *
(bkz: götümüze sokulacak başlıklar)
ingilizce kursunun etkin ve verimli olması ingilizce öğrenmeyi kolaylaştırmaktadır. Yılların tecrübesi ile kurs veren hocalarımız ile tanışmak için https://www.aysunugus.com.tr/ hemen siteye gelmelisiniz. Site üzerinden kurs hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Ölüm nedir kim bilebilir ki,ölüp de geri gelen var mı anlatacak.Sonuç olarak ne olduğunu tam olarak bilmediğmiz bişeyle dalga geçiyor olmamız çok normal..Mesela ölünce kapıda bizi takım elbiseli cellatlar mı karşılayacak...
dalga geçer çünkü herkes gibi oda korkar onun farkı korktuğunu belli etmeyip diğer insanların korkularıyla dalga geçmesidir.
+ henüz hayatta olan insandır. yazık lan. ölümle ölünce dalga geçmek isterim ben. yok lan. ölünce hayatla dalga geçerim, daha mantıklı.
- ölünce nasıl dalga geçeceksin lan, sen ölümle dalga mı geçiyorsun?
(bkz: marla singer)
(bkz: bomba imha uzmanı)
neyle dalga geçtiğinin farkında olmayan insan çeşididir.
Artık bütün tabirlerle dalga geçebilecek insandır. Çünkü ölüm en zorudur.
cahil cesaretine sahip olan insandır.