bu haberde bahsi geçen kişilerin yaşadıkları tabi ki yaşamadan anlaşılması zor şeyler. insan bazen içinde bulunduğu şartların içinde kaybolabiliyor. bunu anlayışla karşılamak lazım ama net bir şekilde söylemek gerekirse bu yapılan büyük o çocukluğudur.

https://www.mynet.com/bal...-evlendi-312665-mymagazin
abisinin karısıyla evlenen var arkadaşın nişanlısı da neymiş.
babasını kayınvalidesiyle evlendiren tanıyorum ben amk.
Hayatım boyunca duyabileceğim en kötü durumlardan bir olabilir.
tercih meslesidir, yapana niye yaptın desen yeri değil, eleştirene niye eleştiriyorsun desen o da doğru değil.
Ne demiş şair
Bir alem ki gökler boru içinde
Akıl, olmazların zoru içinde.
Üstüste sorular soru içinde.
Birinin hayatta olmaması arkadaşlığınızın bitmesi anlamına gelmez.bu sebeple yapılmasını doğru bulmadığım eylem.
Adam oyuncu olunca bütün haber sitelerine düşmüş, ulan Anadolu'da sülaleler tren olmuş. Bu daha ne ki?
Genç insanlar ömür boyu yas mı tutacaktı?
Polat'ın Aliye yani kendisine yaptığı iş. Ama bence bir kadın aşıksa bir adama ölse bile ondan vazgeçmez... Ama işte gerçek aşk diye birşeyde kalmadı. Aşk sanal oldu instadan başlayıp wp'de biten birşey haline geldi malesef... Eskiden öyle değildi okulda bir kızla tanışınca pezeveng
arkadaşlar vesilesiyle duygularımızı ifade eder, sonrada kızın bize nefret duymalıyız eve gidip ağlardık (ama tabi bu kızlar daha evrim geçirmeden olan aşk 6. sınıf frlan yani) şuan akademisyen olmayı düşünüyorum ama hala gerçek aşkı bulamadım...
arkadaş ölmüş, allah rahmet eğlesin.
evli bile değillermiş.
2 yıl sonra evlenmişler, bu x yada y kişiside olabilirdi.
buradaki haber nedir anlamadım...
Siz siz olun sakın nişanlınızı sevgilinizi arkadaşlarınızla tanıştırmayın
Ne arkadaşınıza ne sevgilinize güven olur bu devirde
Bir arkadaşım yaşamıştı. Arkadaşıyla sevgilisini tanıştırdı. Sonra ikisi sevgili olup bunu dışladılar.
Arkadaşın da sevgilinin de canı cehenneme
Aynı masaya oturtmayın üç dört entry okuyun göreceksiniz ki piyasa sapık dolu
https://www.atasehirhaber...en-dansozlu-kutlama-36585

ömür boyunu geçtim, 40 gün bile yas tutmayı becerememiş sevgisiz ve sevgiyi hak etmeyen bir kadınla, genişlikten bütün dünyayı yutabilecek bir erkeğin ortak eylemi. kocası kendisinden evvel göçerse ilk işi yine partilemek olur bunun. biz de dört sene önce ardımızda bıraktıklarımıza bile "keşke böyle olmasaydı." diyerek bakarız.
Mezhep ve vicdan meselesi ben arkadaşlarımın sevgilileri ile arkadaş olurum yakın arkadaş olurum ama rahatsızlık vermeyecek şekilde ayrılsalar kız bana müstehcen tekliflerde bulunsa bile yapamam ilk fırsatta terk edecek kişiler için 4 5 senelik dostları satamam.
hayatta her şey insan içindir deyip büyük konuşmamış olayım.