bugün

olası bir turkcell uygulaması. ya da fikri turkcell'den çalıp "kırmızı" feryatlarıynan, "fark varrr" gazlamalarıynan süsleme yoluya önümüze getirilebilecek bir vodafone uygulaması. berhudar oldum yavrum.

düşünüyorum düşünüyorum... türk gençliğine; telekominikasyon namına, modern çağın getirileriyle karşılıklı flörtleşme namına, ilişki ilerletme namına daha hayırlı bir uygulama bulamıyorum.

yani fena mı olur kontörümüz olmasa da mesaj atacağımız numaranın başına yıldızlı numaralı bir kod girsek de öyle belirtsek meramımızı korkusuzca.

karşıdaki paralı muhatabımıza mesaj gelse: "şu şu numara size mesaj attı. vallahi çok acaip şeyler yazıyo. okuyunca inanamadım. eğer bu mesajı alırsanız ücreti sizin tarifenizden ödenecek. ama değer bence yani" diye.

onun için de karlı benim için de.. bana soracak olursan.

not: boş bakınızdı doldurdum. huşu doldum.
güzel bi hizmet olur en faydalısından. bazen insan en olmadık zamanda hönkk diye kalabiliyor. burdan tüm operatörlere sesleniyoruz: "iletişim kesintiye uğramasın".

ödemeli mesaj atalım, alalım iletişime can verelim. *
bu uygulama olursa,mesaj sayısında, gönderilen numarasında vs. mutlaka bir sınır getirirler. yoksa çiftlerden her ay biri lira yüklemesi yapar. öbür türlü mesaj kampanyalarından, konuşma dakkalarının indiriminden yararlanmak için ayda iki tarafta mecburi yükleme yapmak zorunda kalıyorlar, ama böyle olursa, o zorunluluk ortadan kalkar. e nolur onlar az kazanır, bunu da yediremezler.
Zannımca erotik sohbet hatlarına bağlanabilecek bi uygulamadır.