bugün

Az önce cumhurbaşkanının televizyonda söylediği laf.

Hadddddddddddddi canım! inanmıyorum!
Yine kandırmışlar cbyi.

Megri megri...
Geçenlerde ypg liydi sanırım ismini unuttuğum orospunun teki söylemişti zaten bunu.

*buldum (bkz: çözüm sürecinde silahlandık)
Bunu diyen insan cumhurbaşkanı. Sanki halk diyor, ulan madem depoluyorlar sen ne halt ediyorsun da buna göz yumuyorsun ben mi karşı koyucam pkk'ya. Komik insan, bunu diyerek ne kadar beceriksiz ve umursuz olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.
Herkes kandiriyor zaten bu nasil bahaneedir yahu.
Bizim için de büyük şok oldu bu açıklama. Şu an tüm ülke şoktayız.

Yine şoka soktun kardeş!
Cemaat... kandırıldık.
Savcılar... kandırıldık.
Apo... kandırıldık.

Ne işe yararsınız be.
bizim duble yollara mayın döşemişler.. boşversene seçim sürecini buzdolabına kaldırdık biz başgan. ama altımızda bir volkan patlıyor. lavlar askerlerimizi önünde götürüyor. Hangi buzdolabı buna mani olabilir sen onu söyle..
Vah anaaamm..kandırmışlar ya la bu garibimi..kıyamam lan ben hiç buna..
Esad, feto, obama, bebek katili...

Dünyanın en karizmatik liderini kandıran bu pis yalancıların hepsinden nefret ediyoruz ülkece.
Meali:
"Cozum sureci adı altında biz bu adamlara göz yumduk onlar da silah depoladi. Biz de bu arada isidi besledik."

Bu lafın ardından bu adama vatana ihanetten dava acilmazsa içine tukureyim böyle ülkenin!
sen ne yarrramı yedin o süre zarfında 1000 odalı sarayında ?
Bu adam ciddi ciddi bunadı ha. Bunu bilmiyor muydun diye sorarlar adama. Biliyorsan neden izin verdin sürece? Veya sonunu getirip bu ülkeyi ölümden kurtarsaydın? Ha haberin mi yoktu? O zaman sen necisin? istihbaratın yok mu? Söyledigi söze nereden baksan sonu ben kurabiyeyim e çıkıyor.
O zaman bu ülkede mit,iç işleri,genelkurmay,jandarma,polis,vali,kaymakam ve bilumum görevliler işini yapmamış.uludağ sözlüğü bile takip etseydiniz bunları öğrenebilirdiniz.ki bunları sağır sultan bile duymuştu.
sen devlet olarak buna kucak açtın bir de utanmadan söylüyorsun ya. bu kadar olmaz. evet.
Sadece silahlar mı depolandı? Kontrolleri(!) altında bulunan illerde büyük bir istihbarat ağı kurmuş adamlar, polis asker nereye adım atsa biliyorlar... infaz edilen asker ve polislerimizi hatırlayın!

400'ü vermediniz böyle oldu bak!
"ey halkim, sizler salak oldugunuz icin ve ne yaparsak yapalim yine bize oy verdiginiz icin bizde sizle daşak gecer gibi boyle aciklamalar yapiyoruz" diye devam eden cb konusmasidir.

ulan cozum sureci diye baslatilan sacmalikta herkes kicini yirtti "bu adamlar silahlaniyor, orgute eleman topluyorlar, sehirlere indiler" diye. sarizeybek'de soyledi, osman pasa'da soyledi, umit ozdag hoca 1000 kere soyledi ve daha adini hatirlayamadigim bir suru insan bunlari surekli soyledi.

simdi bizimki cikiyor, sanki ilk defa dile getiriyormus gibi konusuyor. inanmiyorum sana turkiye !!! nasil hala boyle insanlara oy verebiliyorsunuz.
Başbakanın herşeyden habersiz bir şehit çocuğuyla birlikte futbol maçı izlediği ve çok sayıda şehit haberinin geldiği gecede cuk oturmuş bir açıklamadır.

Başbakan stadyumda futbol maçı izler, cumhurbaşkanı televizyonda konuşur, o sırada çözüm sureci boyunca depolanmış silahlar gün yüzüne çıkar.

Kandırıldık ey halkım, uyutma bizi!
kandırdık zaaa diyorlar senelerdir, uslanmıyorsunuz veya uslanmak işinize gelmiyor. dörtyüs beşyüs.
oslo tutanaklarını okumuş olsaydı orda da yazıyordu bunlar.
(bkz: Gözlerin sike mi bakıyordu)
Gününüz aydın olsun . Ne bekliyordun ? 2 Tonluk bombayı vahiy yoluyla mı getirdiklerine inanıyordun ?
bunu duyup da akp'ye oy veren ülkücü, ülkücü değildir.
pkk nın ne kadar da qandırıqcı olduğunu gösterir.

Tayyip'i de qandırmışlar.
Kesinlikle.