bugün

Vartolu mod on

Çukurunu da s.keriiiim, reklamını da s.keriiiimmm, reklam sonrası geriden alıp tekrar reklama gitmenize de s.karııımmm.. yatacam diyorum a.....ına koyim bunun nesini anlamıyon.. a.ına koduuuum.. a.ına koduuumm show tv..

Vartolu mod off

Şerefsizler.. 40 yılda bir tv den izleyelim dedik illa internetten izleteceksiniz.
görsel
Az önce hakkında bir iddia videosu izlediğim dizi.

18. Bölümde nazım beyefendiye bir çanta veriyor. Çantanın üzerinde b.k yazıyor. Bu kısaltmanın açılımının baykal koçovalı olduğunu iddia ediyorlar. Hatta Selim’e anlatmaya başladığı bir hikaye vardı, ‘baban beni babamın önünde rezil etti.’ Tarzı. Onun sonunda gülüp dalgaya Vursa da bunun doğru hikaye olduğunu söylüyorlar. Yani teoriye göre Baykal ve idris kardeş.

Teoride söylendiği gibi herkes birbirinin akrabası çıkıyor, dizide akrabalık bağları beyin yakıyor. Bu teori de bu sebepten mantıksız değil.

Finalde Sena ile yamaç kardeş çıkmasa bari. Abov.
Herkes o kadar övdü o kadar övdü ki bu akşam izleyeyim dedim bu diziyi ve fakat 45 dakikadır ağlak müzikler eşliğinde sürekli feryat figan ağlamalar görüyorum. Hiçbir diyalog ikinci cümlenin sonuna müziksiz ve göz yaşı olmadan gelmedi.

- seviyorum seni kadın.
- dırrıııııımmm...

- o benim abimi öldürdü.
- (ağlamalar feryatlar eşliğinde) diridiridiridiririiiiiimmm....

- sen kimsin?
- dırırırııııımmm...

insanlar nasıl ve neyi bu kadar övüyor ben anlayamadım hala.
Bunu izlemeyen tek kişi ben değilimdir umarım.
Ülkede şu mafya kılıklı tipleri izlemeyen bi ben kaldım galiba.
Varoşun ilgisini çeken her türlü konuya sahip, biraz ordan biraz burdan bir çok diziden senaryosuna dokunuşlar yapılmış olan klasik türk uyarlamasıdır.
izlemeyen bir tek ben kaldım galiba. Unesco yetkilileri beni koruma altına alırlarsa sevinirim.
9. bölümde sıçmış dizidir. güzel olan tek taraf vartoli sadettin agamız ve yine müzikler olmuştur. (bkz: gazapizm) agalar şu Sena karakterini çok mu aradınız allasen öldürün artık şunu diziyi bi salsın kurtulsun dizi prangalarından.

çukur evimiz vartoli sadettin agamızz
gerçek anlamıyla;

çukur (ad · sıfat)
1. çevresine göre aşağı çökmüş olan, oyuk
(yer).
2. çene ya da yanaktaki gamze.
3. gömüt.
ulan bu yamaç duştan çıkıp boğazlı trikosunu giyiyor ve evden çıkmak için kapıyı açmaya yelteniyor ve kamera da bir sonraki sahnede yamaç'ın kapıdan çıkışı gösteriliyor ama o da ne?!

yamaç"ın üzerindeki boğazlı kazak çıkmışve yerine bir tşört gömlek kombin giyilmiş...

ne ara giydin amk?!

devamlılığa ne oldu lan?

çukur evimiz triko kazaamız!
25 yaşındaki polis adamın Mehmet ağar testisiyle gezdiği dizi. göreve başlayalı iki yıl olmuştur la, kim bu kadar yetki verir buna. zaten bu yüzden rütbesi söylenmiyor, sadece amir.
bence gayet varoş dizisi, kusura bakmayın o kadar sıkıldım ki artık efelenmelerin, racon kesmelerin taşşak kokulu senaryolarından. Nerden baksan tırt geliyor. Ve üzgünüm ama ciğer giren beli silahlı eşkiyaların iki çift lafına tav olanlardan değilim.
hiç kimse kusura bakmasın bu dizide ki en iyi rolü oynayan aliço, yani rıza kocaoğlu’dur. Yine kimse kusura bakmasın perihan savaş’ta çok kötü oynuyor hiç yakışmamış bu rol cidden.
Amk dizisi yüzünden her mahalle kendisini çukur ilan eder oldu. Kafayı ne yöne çevirsem duvarlarda çukur yazısı.

işsizseniz işkur'a danışın oğlum, bu neyin kafası?