bugün

nihat hatipoğlu'nun Antalya Büyükşehir Belediyesinin, "Kutlu Doğum Haftası" etkinlikleri kapsamında Antalyalılarla buluştuğu an söylediği oldukça anlamlı bir sözdür.

http://www.ensonhaber.com...dere-ovgu-2014-04-30.html
(bkz: odaya girdiğimde ayetel kürsi okuyordu)
ne anlamlısı din gösterişçiliğinden başka birşey değildir okuyan içinden okur belli etmez. hayır yapan dillendirmez islamı bozan sizin gibi bunu gösterişe çıkara dönüştüren insanlar.
fatiha okuyup yolsuzluk yapan siyasetçiler de gördük.
makara kukara diye dalga geçen bakanları da gördük.
Din olgusunu bir dayatmayla yaşayan insanlar varken abes değildir. (bkz: iyi ki ateistim)
Fatiha okuyormuş gibi çek panpa iyi oy geliyo.
http://www.youtube.com/watch?v=OHAD5X3X_8g

ehehe çok şükür.

edit: +18 lan. yavaş açın. heheh.
çal, çırp, soy, döv, öldür.. yeter ki allah de!...
ayet çakmak deyimini tdk ya sokanları da gördük .
allah, kitap, din, diyerek parsa nasıl toplanır gayet iyi gördük .
idealleri uğruna kendi ülkesine füze atacak kadar kansızları da gördük .
nihat hatipoglu nu gozumde bitiren sozudur.
diğer başbakanların hepsini zan altında bıraktığı ve hakkına girdiği için cehenneme transit vize alan kişi beyanı.
Bir başbakanın yapmaması gereken yegane şeylerden birini yaparken görmüş kişinin vereceği tepkidir. "Artık bu saatten sonra ne görsek boş.." anlamındadır. Buna sevinen adama bir başbakanın böyle birşey yapmasının nelere sebep olabileceğini anlatmak boş iştir, nafiledir.
fatiha okuyup haram yiyen başbakan!
özal, demirel, erbakan ne okuyordu yarrağım denilen iddiadır. onlar en azından çalarken bu kadar abartmamışlardı.
islamın nasıl bi gösterişciliğe çıkara alet edildiğinin göstergesidir. iyi para var yalan yok.
Diğerlerini nereden biliyorsun lan nihat? Nihat hatipoğlu'nu severdim bu söz dönüm noktası oldu. Birisi sırf medya önünde maun'daki gibi gösteriş yapıyorsa diğeri de bunu gizli yapmanın bilincindeyse ne olacak. Ayrıca bir muhabbet kuşu dahi fatiha okuyor ama anlamını bilmiyor niye okuduğunu bilmiyor böyle okumaksa daha ne diyem.
(bkz: sende mi brütüs)
severdim bu adamı çizgisini bozmayıp kendi işini yaptı hep iyilik güzellik anlatmaya çalıştı. ama bu cümleden sonra ya gözü bağlanmış haram yiyeni göremez olmuş yada bunları gördüğü halde tarafını seçmiştir.