bugün

Umursanmazsın canın yanar, sana sen kadar değer vermez canın yanar çok sevmeyeceksin azizim. Bu acı bir gerçektir.
alakasız zamanlarda bile kalbin acımasıyla kendini belli edendir. hele bir de karşılıksızsa o sevgi, bir hançer saplanmıştır adeta kalbe.
(bkz: sikeyim böyle aşkın ızdırabını)
insanın elinde olan bir şey değil ki sevmek. hani derecesi falan da yok ki belli bir kademeye getirsen orda dursa. of öyle bi şeyler işte.

(bkz: hayat ne tuhaf vapurlar filan)
--spoiler--
Bir kere de beni düşün anne , ne yaşıyorum ben anla!
Boğuluyorum artık , nefes alamıyorum! Ruhum sancıyor , dayanamıyorum!
--spoiler--
duygularını barındırır.
yolda güzel bir kız görünce "inşallah onunla karşılaşmaz" diye zırlayan insanın durumudur.
umursamamakla başlarsın..

seni güldürür mesajlarıyla ama komik mi bu diye sorarsın.

uzun uzun yazar, tek kısa cevap verirsin.. yavaş yavaş gelişir her şey..

gitgide bağlanırsın.
gitgide sarhoşlaşırsın, gitgide o'nun için fedakarlıklarını arttırmaya başlarsın, gitgide diye diye bir bakmışsın gidivermiş..

senin çok sevmenden mi.? belki de.

çözemedim. çözen varsa bir adım beri gelsin.
kesinlikle dogru olan onermedir.sevmeyeceksin birak onlar seni sevsin.
doğru olandır. birini çok sevmek bir yerden sonra bünyeye zarar verir kendinizi sahibi sanırsınız bu yüzden olabildiğince usturuplu sevin seveceğinizi o diyeceğim ama o da kişinin elinde değil tabi.
çok sevmek değil de, çok sevip karşılık alamamak çok can yakar.
Çok sevmek can yakmaz, sevgine karşılık bulamamaktir insanı yoran.
klişe olacak ama akıllara gülü seven dikenine katlanır sözünü getirmiştir.
teşekkürler makina.
cok sevmemek icin gecerli bir sebeptir.
çok sevmek, çok sevilmek.. bir şey farketmez, farkettim ki bildiğini gerçekten bildiğini sanarak yazmak, sadece sözlükte değil gerçek hayattada, insana puan kazandırıyor. puanı da sikiyim. yaşadıklarını kar sayma, yaşadığın kadar yakınsın sonuna...
http://www.youtube.com/watch?v=4PEiCGVNpbU