bugün

(bkz: tbmm).
oleyy ekşiden başlık.

türkiye'nin her metrekaresi.
Aselsan. Tanıdıklarımdan duydum.
Üniversite. bizim üniversite.rektör değiştiği anda hocaların hepsi değişiyor net. Kankalar kardeşler doluyor.
bu ülkede sınıf başkanı seçilirken bile torpil dönüyor, gerisini siz düşünün.
trt. ve daha bir sürü...
(bkz: bakkal)

kız kaçıran daha meşhur.

tamam vurmayın.
atatürk havalimanın'da patlama olduğu gece çıkarılan kanun sayesinde yargıtay ve danıştay'ın birinci sıraya yerleşeceği yerlerdir.
enerji ve tabii kaynaklar bakanlığı.
sgk ve belediyeler basi cekiyor, birak okuma yazmayi gectim konusmayi bilmeyen adamlar var yahu, bilgisayar bileni bulsaniz opup basiniza koyun, tapu kadastro da eskisi kadar torpil donmuyor kpss merkezi atama ile personel aldigindan beri.
(bkz: akape)
(bkz: türkiye)
(bkz: medya sektörü)
(bkz: Türkiye)
Her köşesi..
Her işte torpil var.en alt işlerden tutun en üste kadar.turkiye'de çark böyle dönüyor.
(bkz: ahiret) müslümanları acaip kayırıyorlar lan.
askeriye ve diyanet.
Türk Hava Yolları.

istanbul Ulaşım A.Ş.

Belediyeler.

Ak parti üyesi olmayanları kabul etmiyorlar iş başvurusu bile yapamıyorsunuz.
türkiye´de heryer.

gümrük giriş kapısında bile, kuyrukta bekliyosun, saatlerce, yanından vııınnn diye bi araba geçiyo, kapıda birisiyle konuşuyo, ve hiç aranmadan falan devam ediyo. arkasından öylece bakakalıyosun.

torpil her yerde.
Emniyet.

Haziran, temmuz ve ağustos emniyet için tayin aylarıdır.

Eğer geçici görevlendirme veya özel bir durum yoksa emniyet çalışanları bu aylarda tayin olur.

Görev süresi dolup başka bir ile tayin olması gereken emniyet çalışanı nisan, mayıs aylarında tercih formu doldurur. Bu tercih formu dolarken; sosyal paylaşım sitelerinde, halk arasında, kız yanında, herhangi bir tartışmada az bilgisiyle milliyetçi tavırlar sergileyen emniyet çalışanı söz konusu doğu hizmeti olduğunda tercih formuna, doğunun en nezih illerini yazar ve tezatlığın ağa babasını yapar.

Gönüllü olarak doğunun en karışık illerini tercih eden (emniyet çalışanı) kahraman ise şehit olur.

Belirttiğim suni milliyetçi emniyet çalışanı ise şehit olan arkadaşının arkasından blow blow diyerek ağlar. Ama bu hıçkırık, salya sümük şelalesi geçicidir. Akşama meslekdaşının şehit olduğunu unuttur.

istatslik kurumu tayin döneminde tüm emniyet çalışanlarının telefonlarını dinledi ve bir istatistik çıkardı varsayalım. Öyle adi pazarlıklar meydana çıkacaktır ki, o uğruna can verilesi şehitlerin kemikleri sızlar.
(bkz: besyo) Beden eğitimi öğretmenleri.
türk hava yolları
güzel sanatlar fakülteleri

ben bunlara gözümle şahit oldum, iyi kayırma yapıyorlar.

tarih bölümü okuyan öğrenci bizim orda devlet memuru olmak için torpil çok demişti. teknisyen yada mühendis olacagına tarih hocası ol daha iyi fazla bedenini ve kafanı yormazsın. stressiz ortam uzun yaşarsın.

türk hava yollarında uçak hostesi 3000 ile 4000 tl maaş alıyor. yer hostesi 2000 tl maaş alıyor. ucunda iyi para var. pilot maaşı 10.000 ile 20.000 tl.
internet cafeler.Sahibini tanıyosan aranızda bir samimiyet varsa döverek adam kaldırıp seni oturtur.Oturtur dediğim masa yani yanlış anlaşılma olmasın.
dusunemedigim yer olmadığı için her yer.
uludağ sözlük. evet.