bugün

an itibariyle pazarları yayınlanacak çok güzel hareketler bunlar dedirtecek çok sey bulunduran program.
artık pazar günleri saat 20:00'da yayınlanacak, güldüren, çok sağlam program.
benimle evlenebilir misin? skecinde ersin in dede karakteri yarmıştır.

-yav kendisi benim tipim değil.
+tipim mi değil? pardon siz nerelisiniz?
-siz nerelilerin tipisiniz?

+ben denizliliyim, aslen hakkariliyim de denizi çok sevdiğimden denizliye yerleştim.
-e denizlide deniz yok ki amca!
+hee bu da benim için sürpriz oldu.

ayrıca skeci metin yıldız mükemmel yazmıştır.
11. bolumu oldukca yavan, zorlama olmus tiyatro programi. umarim toparlayacaktir zira yetenekli bir oyuncu kadrosu vardir. yilmaz erdogan' in kuzenini fazla gazlamasi, seyircilerin durustce davranmayip her skece cgh demesi de duzelirse daha da guzellesecek hareket. ayrica murat eken' e de bir parantez acmak gerek. gercekten basarili, umut vaad eden bir yetenek. bayanlardan da busra potansiyeli olan bir arkadas. oguzhan zaten her sekilde ekmek yer.
programda bkm mutfak oyuncularının programa, kendi içlerinde yaşandığı varsayılan, kendilerinden bahseden oyun ve skeçlerden oldukça fazla dahil etmesi hafiften rahatsızlık vermiş yapımdır.
bilioruz ki bu tam bir pazarlama stratejisi ne kadar çok kendilerinden bahseder ve ne kadar kendilerini önemli gösterirlerse paralelinde o kadar çok seyircisi va takip edeni olacakır.

bkm kurulduğundan bu yana bkm sahnesindeki her oyunu diğer tiyatro oyunlarına göre daha pahalıya izlememiz de bunun götergesidir. çünkü ne kadar pahalıysa o kadar iyidir mantığı bence bkm nin kurulduğundan bu yana yararlandığı en önemli gerçektir.

sonuç olarak bu kazancı hakediyorlar belki, bkm kurulduğundan bu yana hakikaten güzel işlere imza atıyor.

fakat en büyük tehlike gerek bkm mutfak gerek diğer bkm oyunları için kalitenin düşmesidir. yükselen bir grafik olmalı olmasa bile belirli bir seviyeyi korumaları kesinlikle şarttır.

bu yapıldığı takdirde geride yöneten ve işin kurallarını bilen bir yılmaz erdoğan var zaten.
yılmaz erdoğan adlı padişahın yerin üç metre kadar üzerinden yürüdüğü lakin alçakgönüllülüğünden kendisini yerde yürüyormuş gibi gösterdiği yılın TV olayı. (bkz: yüce insan)
(bkz: bkm nin önündeki taksi durağı)
GORUNEN O Ki; SKEC YAZARLARi SOZLUKLERDE DONEN GEYiKLERDEN BiR HAYLi ETKiLENMEKTE..

MESELA DUN AKSAM SKEC YAZARi KiZ, (bkz: kizlar OSURMAZ) BASLiGiNDAN HAREKETLE GUZEL Bi SKEC YAZMiS. iYi Mi!
Maalesef ülkemizde son yıllarda herşey birer birer unutuluyor. "gülmek" te ahlak, saygı, sevgi, hoşgörü, sadakat, dürüstlük ve bunun gibi daha nice değerler gibi unutuldu maalesef. Çoğu şeye gülemez olduk artık. Böyle bir zamanda yapılabilcek en güzel program diyorum, başka da birşey demiyorum. Emeği geçenlere teşekkürler.
şu anda önceki haftanın özetini veren program. tamam dizilerin özet vermesini anlıyorum da bu tarz bir programda özet vermek niye? "geçen hafta nerede kaldığını unutanlar bu haftaki skeçleri anlayamazlar" diye mi düşünüyor yapımcılar acaba?
her hafta daha az güldüren kanal d de yayınlanan program.
kapanış sikecinde bi sekilde toplamış program.
brcyzdm nin kardeşi umut ay'ın yönetmen yardımcılığını yaptığı program.
yılmaz erdoğan varsa kötü olabilir mi düşüncesi doğru değildir.erdoğanın bir demet tiyatrosunda en kötü espriler mükreminindi.o kadar da iyi bir yazar değildir.8.sınıf zeka seviyesine göre üstünd bir yazardır sadece. nejat uygura,inek şabana,olacak o kadara 20 sene gülmüş, komedi dükkanına gözlerini börtlek börtlek aça aça katıla katıla gülen insanları güldürmek yılmaz erdoğan için ne kadar zor olacak ki.

bu gösteride tabutçu recep, erdoğanın yeğeni ersin gibi komik insanlar komik diyaloglarla güldürebiliyorlar.en azından komdi dükkanı faciasından iyidir. bir baba hindu oyunu,ve komşu ailelerin uzun eşşek oynadıkları oyun falan komikti.
katılımcılarının hayatını kurtarmış program.

daha iflah olmaz bunlar. işleri de hazırdır. 24-25 yaşında voleyi vurdular.

(bkz: hayırlı olsun)
yılmaz erdoğan'la ilgili atıp tuttukları skeçlerde, özel sektörde patrona karşı birbirlerinin ayağını kaydırmak isteyen çalışan izlenimi veren yalaka bir iki tipin rol aldığı program.
izlerken her daim "ben bu hikayeyi bi yerden hatirliyorum yaa??!" hissiyatini veren program. oyuncularin bazilari cok basarili elbette ama böyle ordan burdan hikaye yürütmekle espri calmakla olmaz ki ya. insanin bir yerden sonra midesi kaldirmiyor.
Geçtiğimiz pazar yayınlanan bölümde yer alan "mezhebi genişler" skecini izleyip de bu programa kötü diyebilecek kimseyi bulamadığım temaşadır. Aynı bölümde yer alan diğer skeçlerde yarım yarım yarmaktadır ama finalde yer alan bu skeç kopartıp atmıştır.

http://www.youtube.com/re...ch_type=&aq=-1&oq=

edit: youtube'un yeni playerından kaynaklanıyor sanırım, link vermeyi başaramadım ancak şu şekilde ulaşabilirsiniz.
yine yeni yeniden yarmıstır.

+hadi baba isticeksen iste kızı.
-ben niye istiyorum gerizekalı,sen evlenmiyecek misin.

--spoiler--
hıyar baba nedir la.süpersin sahin abi.
--spoiler--
aylardir hic izlemememe ragmen hiyarli baba skecine rast geldigim icin sevinmeme neden olmus programdir. diger skecleri vasat ve vasatin ustunde olsa da hiyarli baba yine muhtesemdi.
havaalanındaki x-ray cihazının sadece dışarıdan içeriye girerken değil, içerden dışarıya doğru geçerken de çaldığını bilmesi gerekenlerden oluşan skeç programı.

(bkz: çok güzelhareketler bunlar 13 bölüm)
bir türlü güldürmeyen daha doğrusu güldüremeyen, beğenenlerin sosyolojik ve psikolojik çalışmalarda denek olarak kullanılması elzem hareketler bunlar.... hahahahaaha bakın aynı cinste espiri yaptım hangimiz güldük?? kısacası pazar günleri boşuna yer işgal eden bir yılmaz erdoğan şiirleri tipi "eziklik" tarzının tezahürüdür.
bu program çok kötü desem duyar mısınız feryadımı?
ağlasam peki?
gözyaşlarıma dokunur musunuz?
bir program var desem. biz türklerin çektiği.
hala adı olmayan.
adam gibi.
gelmeyen bir türlü.
anlar mısınız beni?
ühü ühü ühü.

bilmezdim tüm programların boktan olduğunu.
losta düşmeden önce.
bilmezdim kelimelerin kıyafetsiz, donsuz, dal-taşak gezdiğini.
bilemezdim.
eki eki eki (zerrin özer gülüşü)
bu programı seyredeceğime giderim camdan dısarı bakarım daha iyi.

(bkz: böyle buyurdu mulayim hazretleri)
beğenmek mecburiyetindeymişsiniz gibi davranılan programdır.