bugün

Ohh atlattik biz o günleri çok sükür 28 yasindan sonra sarmiyor artik.
Olmayın. Tecrübeyle sabit.
görsel
Ben buna cevap veremem.
Hayatınızın hatasını yapmanıza ramak kalmış demektir.
yengeç burcu erkeklerinin yapmaması gereken şey. sonra üzerlerine yorganı çekip cenin pozisyonunda ağlıyorlar. hoş bir görüntü değil. üzülüyorum görünce. bir yerlerine yumruk atarak erkekliklerini hatırlatmak zorunda kalıyorum.
birkaç ay önce çok aşık oldum. olduğumu da anlamadım iyi mi. kız ellerimden kayıp gidiyor. sessiz sedasız. oğlum ne yapacağım ben seyir mi edeyim
olmayan eylemdir. zira "çok aşık" diye bir söz yoktur. "çok aşık oldum" diyebilirsiniz, fakat burdaki "çok" aşkınızın büyüklüğünü göstermez. gösterse gösterse, birçok kez aşık olduğunuzu gösterir.
insan öylesine aşık olurmuş ki, kiliseye girip, selamün aleyküm deyiverirmiş.
Biz öyle duyduk!
aslında küfür duymaktan tiksinen biriyim, yeri geldiğinde kendim duyabileceğim bir şekilde ederim kullanırım, bu yazıda küfür etmeyeceğim, ama bu yazıyı okuyan biri beni anlayabilmeli, aşık olan yüreğimi seveyim : ).
Tanıdıkça yanılgıya hayal kırıklığına sebep olan durumdur. Uzak durun. Aşık olmayın.
ondan çok etkilenmiş olmaktır.
Yaptığım hatadır. Şimdi ise karnım aç, aşık edebiyatı yapamıyorum sayısalcı olduğumdan.
içinde bulunduğum hadise. 2,5 sene oldu. insan genelde zaman geçtikçe sevdiğine olan ilgisi azalır, yani o ilk heyecan kaybolur. her nasılsa her geçen gün daha çok seviyorum. enteresan bir şey.
O kadar çok aşık olmak ki o kişiyi karşımızda görünce karbüratörlü motorlar gibi ateş atmak.