bugün

chp li bekir başşçevirgen beyanı.
camilerin ibadethane olduğundan bile haberi yok.
tabi bu çocuklar camiye değilde kahvehaneye bara pavyona veya cemevine gitse nasıl mutlu olurlar nasıl.

alevilik ile ateistliği karıştırıyor bunlar.
chp tepeden tırnağa alevi olduğu için camiye gidenlere düşmanlar. ali camide öldü ya hani. hep ayak.
en çok korktukları namaz kılmayı bilen çocuklardır
o nedenle tırsarlar bu durumdan.
çocukları camiye götürmek çocuk istismarıdır.

Çocukların yeri okullardır.
çocukların yeri okullarmış
camiye giden çocuğun okula gitmediğini ne biliyorsun!
en çok korktukları hem namaz kılmayı bilen hem de okula giden çocuklardır.
islam arap putperestliğidir.
Küçükken kuran kursuna giderdi tüm arkadaşlar, biz de giderdik. Çocuğuz işte.. bir de saklambaç oynarken camiye saklanırdık..

Şimdi işler farklı.. cocuğun başında takke, kızın başında türban, bilemiyorum..
siz kendi çocuklarınızı camiye değil meyhaneye,kerhaneye,sirke götürün eninde sonunda bir gasilhaneye gelecekler.
islam dinini öğrenmektir. islam dinini öğreten hocada önemi vardır.
işid, el kaide, boko haram, hizbullah gibi terör örgütleri üyeleri 5 vakit namaz kılan insanlar. Bu insanların hepsi katil.

Namazın insanlığa hiç bir faydası yok. Tam tersi namaz zararlıdır. Namaz insanların beyinlerini süngerleştirir.
yarı yarıya doğru-yanlış bir durumdur.

çocuklara din sevgisi ilk başlarda aşılanmalıdır. sübyan okulu, hacı hoca tayfa, abiler, şakirtler vs gibi tayfaların içine sokulmadan din eğitimi verilmeli. örnek verilerek sevdirilmeli. tabi sınırı olmalı bu durumun. önceliği eğitim hayatı olmalı. zaten kuranda da "işinizi gücünüzü aksatacak kadar dini yaşamayın" gibi bir şey yazıyordu diye hatırlıyorum.
Bluğ çağına gelene kadar çocuğu camiye alıştırmazsan, büyüyünce bırak camiyi, namaz bile kılmaz.
görsel
Din bir çocuğa kesinlikle küçükken aşılanmalı ancak ben küçükken beni zorla camilere götürdüler diye ateist oldum.
hayatımda 1 kere bile camiye girmedim. sadece ilkokulda tuvaletine girmiştim.
Bu ne saçma soru ya. Moloz.