bugün

Ralli pilotu , şimdi ise araba alıp satıyorum aynı zamanda iktisat okuyorum , bir nevi gene arabalarla içli dışlıyım.
kimyager ya da veteriner hekimi. şu dünyada isteyip de elde edemediğim bir şey olmadı. mesleğimin gözünü seveyim. (bkz: veteriner hekimlik)
zaman değişti, ben çocukken hep futbolcu olmak isterdim, benim çocuğum ise astronot olmak istiyor.
gm olucam diyordum lan lanet olsun.
Oyunculuk + f1 yada motor pilotu...
Oyunculuk konusunda adım atmaya başladım da pist pilotu olmak için baya arayışlara girip cebelleşiyosun yurt dışında daha kolay ulaşmak... Yarışması bile var...
Ben dedeme ozenir, sofor olmak isterdim.. sen cok yasa be dede..
polis ve f1 pilotu olmak.
bilim adamı.
cok yüksekten uçuyordum.
ımm utanıyorum ama ben dansöz olmayı acaip istiyodum. sonra baktım binlerce dansöz var vazgeçtim *
Ogretmen. Simdilerde ise ingilizce ogretmeni olmak istiyorum.*
Astronot olmak ayda gezinmek, ardından en gercekcisinden bir öğretmen, ardından cumhurbaşkanı, ardından haber spikeri şeklinde devam eden, filmlerdeki villalarda yaşayabilecek kadar zengin olabileceğimize inandığımız güzel yılların güzel hayalleri... Şimdi mühendisler iki bin alıyormuş, ağladım biraz.
küçükken hiçbir ayrıntıyı gözetmeden sadece olmak istediğimiz mesleğin gerçekleşmesini isterdik. şartlar bizi ilgilendirmezdi, hayal dünyasında yaşardık çocuk olmanın güzelliğiydi bu. ben doktor olmayı isterdim. zamanla büyüdükçe doktor olmanın şartlarından olan fizik, kimya, biyolojiyi yapamadığımı fark ettim. kan desen görmeye dayanamıyorum. e soğuk kanlı da değilim. kim açtı bu konuyu. ben bunu neden yazdım? niçin yazdım? nasıl yazdım? bunu izaha gerek yok. gördünüz geldim ve yazdım.
bakkalcı olmak isterdim, babamında bakkalcı olmasını isterdim.

soran olduğunda, espri tadında; asker. cevabı yapıştırır, olay yerini terk ederdim.
çöpçü. o arkasına asılı giden abilere çok özenirdim. sanki dünyanın her köşesini öyle geziyor tüm çöpleri topluyor ve tüm dünyayı tertemiz hale getiriyor gibi geliyordu bana.çok büyüleyiciydi.
bebek bakıcısı
dansçı
tiyatrocu.
Astronot
Zoolog.
Olmak istemeyen yoktu galiba ; Astronot .
zenginlik.
öğretmen : remington ne olmak istiyorsun ?
remington : uzay mühendisi öretmenim.
öğretmen : nerde çalışacaksın peki ?
remington : nasa'da öretmenim.
öğretmen : çaycı olarak mı ?

bütün hayallerim yıkıldı yoksa atom parçalıyordum şu an.
Bilim adamı
Mucit .
Dansöz.
Modacı.
Bir de Ece Sükan olmak isterdim.

Hiçbiri olamadım.
elinde dosyalari topuklu ayakkabilariyla ve ciddi gozluguyle is kadini olmak isterdim. * bi tek gozluk kismi tuttu.
elinde dosyalari topuklu ayakkabilariyla ve ciddi gozluguyle is kadini olmak isterdim. * bi tek gozluk kismi tuttu.
çocukken olmak istediğim mesleği oldum şimdi tutunmaya çalışıyorum. lanet olsun özel sektöre.
(bkz: itfaiyeci)
(bkz: imam)
güncel Önemli Başlıklar