bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  (bkz: mehmet akif ersoy)
  1 ... baudelaire
 2. 2.
  lise hayatım boyunca olmayı kafama taktığım ama ailemin istememesi yüzünden seçemediğim,içimde uktesi kalmış olan meslek dalı.**
  ... elendil
 3. 3.
  (bkz: baytarlık)
  -1 ... megantarum
 4. 4.
  5 senelik bir egitim programi süresince bu bölümde okuyanlarin cesitli ve cetrefilli dersleri almasindan ve gecmesinden sonra yapmaya hak kazandiklari meslek. bazi dersleri tip dersleri ile ortaktir, bazi dersleri de cok cok daha genistir. özellikle patoloji, dahiliye, dogum, cerrahi, mikrobiyoloji, parazitoloji, viroloji kürsülerinden alinan dersler basa beladir. hos geriyede pek anabilim dali kalmamistir. kisacasi cok zor bir meslektir. beseri hekimlik bir ic denizse, veteriner hekimlik bir okyanustur sözü ne kadar kapsamli oldugunu aciklamaya yetmektedir.
  3 ... drumstylo
 5. 5.
  hayataki tek pişmanlığım olan meslek. benim hayvan sever biri için çalışmaktan keyif alıp yorgunluk falan tanımadığım tek meslek bu olurdu herhalde.
  1 ... kacinkurbaasiyim
 6. 6.
  özellikle köpeklere hayranlık besleyen bir hayvan sever olarak zamanında olmayı düşündüğüm meslek. lakin kolunu ineğin kıçına köküne kadar sokan bir veteriner hekim gördükten sonra göründüğü gibi olmadığını anladım.
  -2 ... baygitar
 7. 7.
  5 yıl sonra sahip olabileceğim unvan. 6 yılda olabilir bu 7 de olabilir bölüm zor.
  1 ... sencerinho
 8. 8.
  sanıldığı gibi sürekli hayvanlarla ilgilenilmiyor maalesef, hastalıklı olan genelde hasta sahipleri oluyor ve siz okurken başlayan çıldırdığınız gerçeğini meslek hayatına başlayınca iyice pekiştiriyorsunuz. mezun olurken kep yerine huni takılması taraftarıyım.
  2 ... terk etmedi sevdan beni
 9. 9.
  itin çakalın doktorudur.
  -3 ... flat head
 10. 10.
  herkes, ohh goturdunuz parayi dedigi meslek. egitiminde intihar noktasina kadar geliyorsunuz. olsun o kadar.
  2 ... 3 tam 1 robot