bugün

ineğin etinden, sütünden faydalanıyoruz diye ineği sevmiş mi oluyoruz? ben cevap vereyim; olmuyoruz.

kaldı ki olay farklı. biz kürkleri değil; dağa çıkıp, ülkeyi bölmek için dış ülke destekli teröristleri sevmiyoruz.
yüksek oranda oksimoron ikame eden durumdur. sen bunların etinden sütünden faydalan sonra da abi ben sizi sevmiyom yae de. lan sığır mısınız arkadaş siz? tabi ki evet.
türkiye de yaşayıp türklere düşman olmanın yanınından geçemez.
o zaman amerikan düşmanı devrimcilerde hamburgerler sosisliler yemesin. öyle saçma şey olmaz. biri birşey bulduysa onu sahiplenebilir ama başkasının kullanmasını engelleyemez.
çiğ köftenin 4000 küsur yıllık tarihi olduğunu bilmeyen yazarın sıçırtması. ha bir de sizin şöyle bir dalganız vardı değil mi? (bkz: 5000 yıllık şanlı kürt tarihi)
kürtlerin çoğunu severim ama bu genellemenin saçmalığı açısından.

(bkz: brazzers izleyip amerikadan nefret etmek)
bu ülkede ekmek yiyen, bu ülkede su içen, bu ülkede eğitim gören, bu ülkede yaşayan ancak işine gelmeyen şeylerce "tece çok rererö" diyen ibnelere dert olmuştur.
Pkk karsitligini, kurt dislamasi zanneden zavalli savunmasi. Her kurt elinde silah daga cikmiyor haliyle kurt karsiti degil teror karsitiyiz cigkofteye de hayraniz.
(bkz: parasıyla değilmi)
sanki çiğ köfteyi icat edenlerin kürtler olduğunu sanacak kadar donanımsız yurdum insanlarının tesbiti karşısında gereksiz bir varsayımdır. lafı döndürüp dolaştırmadan açıklamak gerekirse çiğ köfte bir kürt yemeği değildir.
çiğ köfteyi hz. ibrahim bulmuştur. hz. ibrahim kürttür.
çıkarcılığın ve dengesizliğin mükemmel birleşimi olan durumdur. çakal seni. evet.