bugün

sevgililer gününde beni deli etmeyi başarmış online çiçek siparişi sitesi.verdiğim siparişi 1 gün sonra yerine ulaştırdığı yetmezmiş gibi çağrı merkezine ulaşmak da mümkün olmamıştır.

http://www.ciceksepeti.com
reklamlarını CNNTÜRK'te görmekten bıktığımız sipariş sitesi. ulan yeter.
iğrenç bir reklam cingılı olan internet sitesi.cnn turk e çok küfür ediyorum bu yüzden...
Para tuzağı site.
O kadar gönderim yaptım hepsi haram olsun.
Öğretmenler gününde verdiğim siparişi yetiştiremeyen yetersizler, ertesi gün arayp, pardon kötü bir şey yaptık size promosyon gönderelim zevzekliğinin ardından tekrar ulaştıramadılar. iki kere çiçek göndereceğim dediğim sevdiğime her iki sefer de rezil ettiler beni.
Neymiş öğretmenler günü yoğunluğuymuş. Arkadaş o zaman sipariş alamıyoruz çünkü elimize yüzümüze bulaştırıyoruz desenize. Telefon edince bir de arka planda garip bir müzik duyuyorsunuz.
kabahatin büyüğü bendeymiş, adam sanmışım.
Bana uzak cehennemin dibine yakın olsunlar.
Şirketten birine çiçek göndermek istenirse , "ne de olsa şirket ödeyecek, ben kredi kartımdan gönderirim arkadaşlar sorun olmaz" diye kesinlikle ama kesinlikle cengaverlik yapıp atlamayın. Kdv 'siydi, kartıydı, vesaireydi her kafadan ses çıkarak 92 TL'lik çiçeği gönderirsiniz, fatura talebinizi yaparsınız. Sanırsınız ki faturam gelecek ben de genel gider yapacağım ve herşey pembe, herşey neşe , herşey gülücük.
Ancak, faturayı en erken 10 gün sonra adresinize gönderiyorlar (ne on gün mü ? e ben tatile gidicem ? para lazım şimdi bu ekstra masraf ne ya ?!), öncesinden en acilinden defalarca faks talep edersiniz, gelmez.
Tatil için açıkta kalan parayı ne yapacağınızı düşünmeye koyulursunuz.
- Alo baba ?
beni mahcup ve mağdur eden çiçek firması.

evet evet bildiğiniz firma. işin çakallığını tam kapmışlar. görsellerindeki çiçek ile ulaşan çiçek arasında bariz fark olunca aradım bunları. güzel bir sistemleri varmış gönderilen çiçeğin fotoğrafını çekiyorlarmış itiraz olma ihtimaline karşı. neyse beni haklı gördüler size bir jest yapalım dediler tamam dedim ama yoğun olduğum için sonra tekrar görüşelim dedim. neyse bir kaç gün geçti bir çiçek daha göndermek istedim önceki çiçeklerindeki mahcubiyetim için jestlerinin ne olduğunu öğrenmek istedim. aradım efendim sizin önceki göndermiş olduğunuz yere tek gül gönderelim dediler. ulan baktım bildiğin kutuya koymuşlar çük gibi bir gül onu gönderecekler. hayır hali vakti yerinde insanız ve hiç tek gül göndermemişiz kallavi çiçekler göndermişiz hep. şimdi tek gül götürecekler karizmayı çizecekler. yok dedim madem jest yapacaksınız önceki kötü çiçeğin parasını düşün şimdi seçeceğim çiçekten olur dediler siz seçin tekrar arayın dediler. tamam dedim seçtim çiçeği bu defa yok beyefendi mümkün değil cümlesinden başka cümle kurmayı beceremeyen bir müşteri temsilcisi ile tartıştım. önceki çiçeğin 3 katı fiyatında çiçek alıyorum ve aradaki farkı ödeyeyim diyorum adam mümkün değil diyor. ben de tek gül göndermem dedim silin amk ne varsa hesap mesap jest falan istemez dedim.

yok efendim bunlar jest yapacam diyorlar da müşteri kaybettiler farkında değiller. çiçekçi sitesi dolu internet.

bu arada mümkün değil cümlesini sadece müşteri temsilcisi değil daha sonra arayan yetkili (!) şahısları da kullandılar.

vizyonları bu sanırım.

mümkün değil!
ne olursa olsun yorum yapan arkadaşlar en azından sevdiceklerinize jest yapmak ugruna ugraşmışınız hepinizi cani gönülden tebrik ediyorum.
an itibariyle çökmüş olan sitedir.
En son, evlenen bir arkadaşımın düğünü için çiçek gönderme gafletinde bulunduğum (bir yıl öncesinden söz ediyorum, nasıl kaçmışım siz düşünün artık.), zamanında teslimat yapmadıklarında aradığım lakin ulaşamadığım, ulaştığımda "adreste kimse bulunamadı." bahanesini önüme sunan, "e şimdi evdeler, konuştum ben. yeniden gönderin." dediğim vakit, "adres zaten eksik hanım efendi." cevabıyla beni şaşırtan, "adres eksikti madem, nasıl eve gittiniz de kimseyi bulamadınız?" soruma ne cevap verdiklerini hâlâ düşündüğüm, kırk tane telefon numarası vermiş olmama rağmen problem durumunda ne bana ne de çiçeği alacak arkadaşıma ulaşmayı denememiş, "vazgeçtim çiçekten falan, bu saatten sonra da bi' anlamı kalmadı zaten. iptal edin siparişi." dediğimde "ücretin tamamını geri ödeyemeyiz yalnız." diyerek pişkinliğini ispatlayan, tepemin tası atınca "sizi mahkemeye vereceğim!" naralarıma kayıtsız kalamayan ve tüm sinirlerimi ayaklandırdıktan sonra siparişi iptal edip paramı zar zor iade eden sorunlu site.

Anılarım depreşti, sinirim zıpladı yine!

Dünya'da çiçek satan bi' onlar kalsa, ot falan yolar gönderirim yine de onlara dönüp bakmam.

Çiçekten soğudum yeminle. Çiçek şeklinde kekler falan var, bi' ara onları deneyeceğim çiçek yerine. (http://www.bonnyhediye.com/)
paraya para demeyen site. ulan nerden buluyosa mail adresimi sabahtan beri 300 tane mail attılar. atma arkadaş atma. moralim zaten bozuk amk.
adamlar yapmış arkadaş, çiçeğiniz sabah 7 itibarıyla yola çıkmıştır, saat 10 da siparişiniz teslim edilmiştir, tebrikler.
özellikle bugün paraya para demeyecektir.
3 yıl önce 14 şubat sabahı ben daha uyurken arayıp, efendim size çiçek getiriyoruz ama çekirgeden nasıl geleceğimizi tarif eder misiniz diyip bütün sürprizin içine sıçan çiçekçiler zinciri gibi bişe.
online çiçek siparişi verilen site. çok özeniyorum burdan birine çiçek geldiğinde.
hatta ileri gidip kıskanıyorum içten içe. ne vardı bugün banada burdan çicek gelseydi.
çiçeğin sepeti mi olur, çiçek dediğin elde tutulur gidilir uzatılır verilir vazoya koyulur. alışveriş sepeti olur illa sepet olacaksa. isim kalmamış sanki de yaratıcılıktan uzak bunu koymuşlar. isim kötü bir kere vizyondan, misyondan, hizmetten beklentiye sıra gelmiyor ki.
14 şubat sevgililer günü itibariyle yeni sipariş alımlarını durdurmuş olan site. an itibariyle nasıl para kazandıklarını siz düşünün artık.

dipnot: gözün çıksın kapitalizm !
2 haftadır göz önünde veya değil her ortama reklam yağdırıp, gün itibariyle karşılığını kat kat alan sitedir.
14 şubatta paranın belini kıran online çiçekçilik.
13 Şubat akşamı verilmiş olan ve ertesi gün 9 - 18 arasında teslim edilmesi gereken çiçek hala yerine ulaşmamıştır.
Müşteri hizmetleri patlamıştır.
Kesinlikle tercih edilmemesi gereken sitedir.
Bilgilerinize ,

Edit : müşteri temsilcilerine ulaşılamıyor ancak, twitter'da @ciceksepeti 'ne şikayetinizi bildirdiğiniz zaman geri arıyorlar.
Özür dileyerek , hala gönderilmesini istiyorsanız bugün gönderiyoruz diyorlar.
iş işten geçti... Amaca hizmet edilemedi.
Ama yine de istiyorum hala gönderilmesini. o çiçek gidecek arkadaşım ... *hırs*
saat 13'te verdiğim siparişi 15'te kocaeli'deki adrese teslim eden özel kuruluş.
ailece destekliyoruz efendim.
çiçek olayını bilmem fakat hediyelik ürünler vs. konularında *uzak durulması gereken sitelerden biri.* **
Çiçek yolladığıma bin pişman eden site. Evet çiçek gidiyor ama cep telefonuma salakca mesajlar da gelmeye devam ediyor. Bazen kampanya mesajı geliyor bazen işi azıtıp kampanya kodu bile yolluyor. Çiçek yollayacaksam bana ne kampanyadan, bunun için kampanyamı beklenir.
Uzak durun.
içinde çiçek olan sepet.
sevgiliye alınacak çeşitli çiçeklerin yanında bir çok da güzel hediyeyi barındıran site. * * **
kız arkadaşıma aldığım çiçeği tam istediğim saatte istediğim günde teslim etmiş site, helal olsun diyorum.