bugün

Ulu'ya da reklam vermezsiniz yahu!

E ticaret sitesi.

Evet yerdikten sonra azcik öveyim. Hakkını yiyemem bugüne kadar ne aldıysam vaktinde ulaştı ve canlı çiçekler hariç hep kaliteli ürünler geldi. Canlı çiçeğe gelince 10 tane bilmem ne çiçeği diyorsa yarışı geliyor ve görselde ki çiçekle alakası yok. Görseldeki çiçekten kasıt kargo gelmeden önce siparişiniz olan buketin resmini size atıyorlar onay verirseniz adrese geliyor. Rssimde tabikii süslü kocaman bir buket eve geliyor felaket.. canlı çiçek yada buketler dışındaki tüm hediyelik ürünler f/p ürünü. Bir de alış veriş yaparken yorumları mutlaka okuyunuz.
En son eski sevgilime doğum gününde çiçek yollamıştım.
Böyle bi çiçek sitesi buldum misyonunu okudum alışveriş yaptım harbi işlerinin hakkını veriyorlar

ideal Çiçek Sepeti olarak misyonumuz doğal, güzel kokulu ve en taze çiçekleri siz değerli müşterilerimize en kısa sürede sunmaktır. Kadromuz çiçekler konusunda bilgili, tutkulu ve dinamik çalışanlardan oluşmaktadır. ideal Çiçek Sepeti olarak müşterilerimizin her türlü öneri ve şikayetlerine anında cevap vermek ve çözüm üretmek amaçlarımız arasında en önemlisidir. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak ideal Çiçek Sepeti temel prensibidir.

https://www.idealciceksepeti.com.tr/
Çiçek dışında her şeyi satan site. Ne ara bu kadar çeşitlendirdiler anlamıyorum. Sitede resmen aradığım çiçeği bulamıyorum karşıma zibilyon tane ürün çıkarıyor bir çiçek çıkaramıyor. Altyapısı kötü olduğu gibi ürün ulaştırmada da geç kalıyor. Ben sevgililer gününe çiçek hediye alıp 15 şubatta ulaştırılacaksa ne gerek kaldı kardeşim? Şu an Anında Çiçek sitesini tercih ediyorum ne ulaştırmada ne de seçenekler konusunda sorun yaratmadı. Umarım burası da Çiçek Sepeti gibi olmaz.

edit: soranlara ahan da linki https://www.anindacicek.com/
internette gezerken reklamları hep karşıma çıkıyor. Click basit yapıyorlar sanırım. Reklamlarında hep dekolteli kadınlar var.
konsepti dışına çıkmasıyla tatsız görünen bir site artık. işe yarıyor mu yarıyor acil birilerine çiçek miçek göndermeye elim yine gidiyor ama o kadar karışık her telden bir sürü şey var ki artık gözüm yoruluyor benim.
canlı asistan bildiğin robot. sipariş no veriyorsun, gönderici adı ve alıcı adı soruyor. lan geri zekalı, sipariş no dan bunu göremiyorsan benim verdiğim bilgiye göre aynı isimde gönderici ve alıcı farklı bir işlem de olabilir.. bu kadar gerize zekalı bir sisteme sahip sitedir.
şey değil mi bu ya... erkeklerin en büyük kurtarıcısı?? :d
Şu Çiçek sepeti özellikle kızlara yapılmış, Erkeklere hitap edilen bir şey yok, O zaman erkeklere de doğum günlerinde cicek yollanabilsin.
siparişleri teslim edemeyip özür çikolatası yollayan sipariş sitesi veya onun gibi birşey.
Müşteri hizmetlerini çok iyi geliştiren site.
internet sitesi şuan salı pazarına dönüşmüş. Bi çiçek sipariş vereceğim anlamsız bir çok şeyi görüyorum. Ayrıca bir dahaki siparişte 15 lira kazanmak için alışverişi tamamlayın diyor ama bi dahaki alışverişte indirim için sarı logolu ürün alın diyor. Ne hikmettir ki sarı logolu ürün de yok.
Milyoncuya dönen site.
Çiçek sepetinde çiçek bulamadığımız site.
içine her şeyi sokunca aradığım çiçeği de bulmakta zorlanıyorum. yoksa müşteri hizmetleri, ilgisi alakası çok iyi. 2 sefer sipariş ettiğimden çok uzak çiçek gitti ikisinde de ücretsiz çiçek gönderdiler. şimdi yola çıkmadan onay alıyorlar. çiçek alacak müşteriyi darlamamak için site tasarımını değiştirmeliler diye düşünüyorum.
ne ararsan var olan sitedir.
artık vasat bir site haline gelmiştir.
Coronavirüs türkiyeye sirayet etmeden az zaman önce, bir abla annesine orkide göndermek istiyordu da yaştan dolayı muhtaç olduğu yakın gözlüğünü unutmuş, benim tuşlamamı istemişti.
Aklımda bu anıyla kalmış olan site.
buradan ürün almayın. casio saat sipariş verdim pazarda satılan çakma saat yolladı orospu çocukları.

insan şu saati göndermeye utanır amk. yazıklar olsun. haram olsun .
Çok paramı yedi ibineler.
ürüne değil hizmete bedel koyan kazıkçı sitedir.

10 liralık çiçeğe iki canım cicim yaz güzelce sarmala falan hop 89.99 tl sat.

yine kutusu 100 gramı geçmeyen çikolataya iki bukle yap üzerine seni seviyorum falan yaz 69.99 tl den itele.

tamam parası olan uğraşamayacak adamlar için pratik diyebiliriz yani en azından ayda 5 bin ve üzeri maaş alan birinin ayda 1-2 kere 200-300 liralık hediye alması koymaz ama öğrenci işi bir site kesinlikle değil. illa çok zor durumdayım diyorsanız 14 şubat ve yıldönümünde belki tercih edin. o da en son çare.

50 liraya azıcık el marifetiniz varsa toplayacağınız malzemeyle daha kralını çıkartırsınız tamamen hizmete para istiyor sattığı çiçek veya çikolatanın ederi 15 lira. 100 liraya satıyor.

hele hele saat, bileklik, ayakkabı , küpe gibi hizmet dışı ürünleri asla asla bu siteden almayın. 169 liraya trendyoldan aldığım bluettoh kulaklığı 399 liraya satıyorlar.
iyi hoş da bazen özensiz bir şekilde çiçek gönderebiliyorlar. bölgede bağlı bulunan çiçek dükkanının kalitesine göre değişiklik gösterebiliyor bu durum.
işe başlayan herkese çiçeklerinin geldiği hede.

Bilin bakalım kime hiç gelmedi djdjjdjd.
Sağolsun 85 lira soktu g*tümüze.
bugün (14 şubat'da) sipariş vermeye kalkarsanız, bu ürünü yarın gönderebiliyoruz maalesef diyecek sitedir.