bugün

ya tutarsa deyip şansını deneyen kişidir.
(bkz: sözlükte populer olma çabaları)
(bkz: nasıl eksi alınır)
insanları sınıflandırma heveslisi yaratıklardan daha insan olan kişidir.
kıro olmak başka, çirkin olmak başkadır. fazla güzel/yakışıklının da kendine zararı olduğu unutulmamalıdır. allah yaratmıştır, iyi ya da kötü, insanlara ön yargılı davranılmamalıdır.
haklıdır arkadaşım.
bir kere güzellik çirkinlik göreceli bir kavramdır.
bir kişide tek aranan güzellik olmamalıdır.
çirkinler ikinci sınıf değildirler, çıkma teklif ederken utanmaları gerekmez.
ayrıca (bkz: ntv muhabiri olup utanmadan çıkma teklif eden kişi)*
gaza gelendir o gaza.
kalbi vardır...
Hisleri olan biridir. Asıl bu söylemi dile getirenin ruhu çirkindir.
(bkz: yazar dikkat çekmeye çalışıyor)
(bkz: allah çirkin şansı versin)
iki taraf içinde umutların bittiği andır.
çirkinlik ve güzellik allahın takdirine bağlıdır kimse dış görünümü nedeniyle yargılanamaz hayatım denilicek durumdur. *
sevmiştir, tüm diğerleri gibi.
sevmiştir... sevmese niye kendini bile bile gayya kuyularına atsın. çirkindir belki ama, kalbi vardır hisleri vardır. ayıplamamak lazım ve söz hz.mevlana'da;
ne insanlar gördüm üstlerinde elbise yok ne elbiseler gördüm içinde insan yok
dünyada herkes güzel değil ya . bulmuştur kendine göre.
bir gün * bir neden dolayı * * * çirkinleşip ilahi ayarı yersen görürüm o zaman bu kibriyatını.
(bkz: hem çirkin hem utanmaz)
edit büdüt: şaka yaptım lan. ironi ironi. allah sizi ne etsin bilemedim... * *
çıkma teklifinden dolayı kimseden hakaret yemeyen kişidir. zira kime göre çirkin? kime göre güzel? seviyorsa kime ne?
asıl utanma duygusunu kaybetmiş kişiler, bu kelime öbeğini bir araya getirip bu da yetmiyormuş gibi bunu başlık olarak sunan kişilerdir. hayvanat bahçesine bile yakışmayan çirkinlikte biri varsa o da bu şekilde düşünen kişidir.
çirkin değil özgüveni olan kişidir 10 tane güzele bedeldir.
ne yapsın yani?birine arkadaşlık teklif etmek için illaki yakışıklı,güzel mi olmak lazım.kabul eder etmez o ayrı.ama karşısındaki insanın gururunu sırf bu yüzden kıran biriyse asıl onun utanması gerekir.
(bkz: çirkinsem günahım ne)* *
(bkz: insanları sınıflandırmanın yanlışlığının bilincine varamamak)
(bkz: ergen aklı)
çirkinlik kime göre? senin çirkin bulduğun kişi belki başkasına çirkin gelmiyordur.
teklifte bulunabilmenin kuralı mı var ki? çirkin olanlarının çıkma teklif etmeye hakkı yok mudur?

tartışılmasının bile komik olduğu durumdur.
cirkin olmak suc degildir de, insanlari dis görünüslerine göre siniflandirmak yüzeyselliktir.cikma teklif eden sahis bu kadar yüzeysel bir nesneye (cünkü böylesine gercek mana da insan denemez) cikma teklif etmisse, hata yapmistir.
(bkz: çirkinlere de şans verilir)**