bugün

toplumdan dışlanan toplumda değer görmeyen insanların yaşadığı durumdur.
Başa gelen üzüntü verici özellik.

Golluma benziyorum, üstelik gözlerim de mavi değil peeh.
Hayır durun benim.
çirkin diyemem de geçen günlerde kafam iyiyken aynaya bakıp ne kadar normal ve dikkat çekmeyen bir tip olduğumu fark ettim. yani bazı insanlar duyuyorum, genç ve güzel kadınlara oral seks yaptırıp onlarla sevişiyorlar ama onlardaki yakışıklılık ve şeytan tüyü bende yok maalesef.
insanın güvenini olumsuz etkileyen bir durum.
insanın elinde olmayan bir özelliktir. Bu yüzden de bu durumdan dolayı suçlamak hor görmek düşük zeka belirtisidir.
Çirkin olmak istemezdim de o çirkin şansı denilen şey var ya..
Hem şanssız hem çirkin olarak bu anlayışı yıkıyorum heyt be.
21 yaşında 176boy ve 57 kg ile bir hastanede teknisyen olarak işe başladım. beni hep stajer zannediyorlardı. çirkin kara kuruydum ama çevrem çok iyiydi. şimdi 82 kg ve gayet yakışıklıyım. takılmayın her çirkin aslında güzeldir.
Çirkin sözlük kızları mesaj atarsa sevinirim.
Edit abazan değilim değişik kriterlerim var.
ama zeki olmak keyifli.
Kötü değildir hepimiz çirkinlikte yarışsaydık sorun kalmayacaktı hem daha maliyetsiz olacaktı estetik kozmetik paraları da cebinize kalacaktı.
TV dizilerinin empoze ettiği "tek tip güzellik" üfürükten tayyeredir. Çıkın sokağa bir köşede oturun ve bakın çevrenize. Nerde bu "güzeller" . Hiç bir yerde. Çünkü yoklar, çünkü sadece birer imgeler.

Sallayın "güzel-çirkin"i , gerçek hayatı kucaklayın.
Tr şartlarında yaşayan bir kadının üreme organına sahip olup çirkin olma özelliği yoktur. En azından trde yaşayan erkekler için güzellerdir.
kişinin elinde olmayan bir durum.
Özgürlüktür. Kendini kimseye beğendirmek gibi dertlerin olmaz. Hayatı hiçbir şeye takilmadan yaşarsın.
çirkin yoktur, tipsiz vardır.
Ameliyat da olunsa Bi ske benzememektir.
Maddi manevi yaşadığım her şeyin başlıca sebebi..
hayat oyununu hard level da oynamak
Maymundan 1 gün önce doğmuştur.
Hayata 10-0 yenik başlamaktır. iç güzellik falan boş, züğürt tesellisi. Insanlar tarafından dışlanmak, sırf tipin çirkin diye aptal muamelesi görmek, aşık olunca kendini sevdiğin kişiye layık görmemek..... Offf, Tanrıdan nefret ediyorum.....
Ayrıca "Güzellik görecelidir." diye de bir şey yok, çirkinim, çirkinsin işte awk.
Not: kadınım.