yürümeye devam et, kim arkandan geliyorsa onu sahiplen.
Sizin karakter ve davranışlarını son derece onemli, toplum içine daha çok girmeli sosyal olmalısınız, güncel konularda bilgili, ve yemek yenecek gezilecek oturulup kalkılacak yerleri iyi bilmelisiniz, kısaca sosyal olmalısınız.
Bence eminim o kadar da çirkin değilsinizdir. Kendinize güvenin, yanınızdakine de güven verin. Takılmalık pelinsular bakmaz belki ama ki bakmasınlar zaten, hayat arkadaşı bulmada orlanacağınızı sanmıyorum böyle yaparsanız.

Bu arada güvenilir olmadan bi kastım da yapabileceğiniz vaatler vermek. işsiz gezerken çok güZEl.bir.evimiz olacak demeyin mesela.

Edit: aslında güzel yanlış sıfat oldu. Lüks diyelim ona.
Güzel giyinin. Kendi tarzınızı oluşturun, özen gösterin kendinize.
Temiz olun, güzel kokun. Dişleriniz parlasın.
Biraz vurdumduymaz ve bol komik olun.
(bkz: hubba hubba)
aynı tavsiyeleri vincent cassel için de verecek misiniz mesela?
görsel
Tek atımlık kurşunun var demektir, genelde şansa tutmar, o kurşun hedefi buldumu ne yap et tutun ona, yoksa geçmiş olsun.
Kitap okuyun.
Giyim kuşama çeki düzen verin,saç sakalı yüzünüze yakışan şekilde kestirin ve genel kültürünüz ile özgüveninizi güçlendirin o zaman çirkinliğin hiçbir anlamı kalmaz.
inanın ki saç çok önemlidir. Doğru saç modelini bulursanız işler değişir.
Tolstoyun annesinden aldığı öğütlerdir. Oğlum bu sıfatla sana hiçbir kız bakmaz o yüzden kendini geliştir spor yap ve güzel konuşmayı öğren demiştir. Sonuç mu orasını da siz bulun.
çirkin bir erkek olarak almak istediğim tavsiyelerdir.

özellikle kadın yazarlar yazarsa sevinirim.

not: ciddiyim.
sakal bırakıp saç uzat. güneş gözlüğü de tak. yüz görünmesin yani.
görsel
Kafayi gelistirin gerisi teferruat kaliyor.
Isin ilginc yani kafani kullanisini gormuyorlar sadece hep ismini duyup ancak internetten fotograflarini seviyorlar.
Yüreğiniz güzel olsun, bir kadına baba şefkatiyle yaklaşın. Mutlu edin, yüzünü değil gözlerinin içini güldürün. Onun yanındayken dünyaya kendini kapatan biri olduğunuz gösterin. Ben böyle olmasını isterdim.
Güven verin, samimi olun kasmayın, kitap okuyun gerisi gelir bence. illa yüzümden tavsiye istiyorum diyosan sakal bırak, tarz giyin yeter.
Daima sizden daha çirkinleri var, buna şükredin. Şahsen Ben böyle avutuyorum kendimi.
sanat ve bilim dünyası çirkin sayılabilecek erkeklerle dolu arkadaşlar. çok da umursamayın bu durumu, kendinizi geliştirdiğiniz sürece hiçbir sıkıntı yaratmayacaktır zaten.
intihar edin. Yaşamayı hak etmiyorsunuz.
ölünn siz zaten hiçbir kız size bakmaz boşu boşuna yaşıyorsunuz.
Görünüşünüz neye benzerse benzesin, nezaket sizi dünya'nin en güzel insani yapar.
Yukarda kendini bi bok zannedenlerin lafina bakmayın.

Nasıl ki her malın bir alicisi olduğu gibi her statü ve tipten insanın da bi alıcısı vardır.
Neye göre çirkin, kime göre çirkin denerek, tavsiyeye lüzum görünmeyendir.
güzellik ve çirkinlik göreceli kavramlardır ve bu konuda baz alınan insan yoktur.
Neyse ki, evrende, halâ böyle boş beleş tanımlarla hareket edip, hayatına yön vermeyen aklı başında insanlar vardır.
Kesinlikle, "kas yapın" tavsiyesi bunlardan birisi değildir. Nolur sen kas yapma abicim, kas yapınca çok kasıyorsun.yürürken kas, kas, kas diye ses çıkıyor.
Neyse,zengin olun. Paranın satın alamayacağı çok az kadın vardır, bunlar da zaten sabancı ve koç ailesine üyedir.
Ben çirkin seviyorum zaten . Tavsiyeye gerek YOk o yüzden .