bugün

Tabi lan manyak mısın?
"Kudüs kırmızı çizgimizdir" dediği için kemalistler para yatırdı zaten.
(bkz: kırmızı çizgisi kudüs olanların devamlı keklenmesi)
yalnız 15 milyon lira verip arsa almış bu çiftlik bank bahsi geçen bölgeden. eğer doğruysa ortada tam tersi bir tokatlama var. zira o bölgede arsalar o kadar para etmez. cehapeli belediye bildiğin çiftlik bankı tokatlamış.
"Ciftlik bank"a parasini kaptiranlarin hicbiri masum degildir.zira kolay para kazanma derdine dusenlerin sonu hep ayni olmustur.
Gelince iyi, gidince kotu olacak. Yok oyle bir dunya.
Çomarlıkta bugün.
çiftlik bank tarafından tokatlananların iddiasıdır.

(bkz: kudüs kırmızı çizgimizdir)
işte insan bişeyi gözüyle diil de götüyle okuyunca o şekil çıkarımlarda bulunabiliyo.bu bir- ikincisi- o gerçekten öyle olsaydı, havuz medyası onu 2 gündür birinci haber olarak veriyo olurdu, asparagas ki, sadece bu sitede mevcut bu haber.
Tokatlayan da tokatlanan da kim olduğunu biliyor.
Yav he he.
Sallaya sallaya, sallama olan başlık.

Not: kendi başlığında bu kadar çırpınan kaç yazarımsı var Acaba ?
yapay gündem...yanıt vermeyiniz.
doğruluğu verdiğim örnek kadar olan durumdur.

görsel
Nasıl kemalistler ise artık? Yahu ülkemizin insanını kandıran bu şerefsiz şarlatana bile bu kadar yüklenmiyorsunuz, suçu günahı güvenmek ve inanmak olan insanları yok chp li yok akp li diye mi suçluyursunuz? Ayıp be sizin yaptığınız. Herif yatırım yapacam diye arazi almış. Tokatlarken bile mizansen kurmuş kılıfına uydurmuş. Şeytanın aklına gelmez bu oç planı.

--spoiler--

Ben, Erbakan Hoca’nın felsefesinden haz eden bir insanım. Biz ülke olarak, ne sanayi devrimini ne tarım devrimini yapamadık. Bunların önemine dikkat çektim konuşmada. Bizim tek derdimiz umutlar boşa gitmesin istedik. Milletin parası heder olmasın istedik. Bu yatırım salt bizim ilçe için değil, bölge için de çok önemli olacaktı.”

http://m.haber7.com/gunce...beni-de-kandirdi/?detay=1

--spoiler--
tosuncuğun, erbakan felsefesinden haz eden y-chp'li başkanı tokatlamasıdır, kemalistleri değil.

http://www.haber7.com/gun...beni-de-kandirdi/?detay=1

(bkz: kemalistler aldanmaz)
Malum kesimin hayali. Ancak tabi ki gerçekleşmemiş, asla da gerçekleşmeyecek olay. Hiçbir kemalist kandırılamaz demiyorum, elbet kandırılanlar olur, ama hiçbir kemalist duaymış, açılışta kuran okutmakmış, mehter marşıymış gibi basit yöntemlerle kandırılamaz. Ancak bunlar malum kesim için yeterde artar bile.
ahmet hakan bugün ki yazısında şöyle diyor;

PARASINI DOLANDIRICIYA KAPTIRMAK iSTEMEYENLERE BEŞ ÖNEMLi TAVSiYE

- BiR: Adamlar sizden para toplarken... “Din, iman” diyorlarsa... Arkanıza bile bakmadan kaçın.

- iKi: Para toplayan şahıs, “Algı operasyonu, ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar, büyük resim” falan gibi şeyler söylüyorsa... Kuruş vermeyin.

- ÜÇ: Para toplanırken ortamda sonuna kadar açılmış mehter marşı varsa... Yani ‘ver mehteri’ yapılıyorsa... Kaçın, kaçın, kaçın.

- DÖRT: Sarılmış sarık, giyilmiş cübbe falan... Para toplama aksesuarı yapılmışsa... Saniye durmayın orada.

- BEŞ: “Kudüs bizim kırmızı çizgimizdir” falan denildikten hemen sonra... “Hadi pamuk eller cebe” durumuna geçiliyorsa... En azından birazcık işkillenin.

buna göre kimler dolandırılmıştır? siz karar verin...