bugün

şu ikinci dolandırılmaya kadar dalga geçmediğim mağdurlardır. gene dalga geçtim sayılmaz ama bu tosuna bilmem kaç bin lirasını kaptırmış insanların daha üzerinden 2 hafta süre geçmiş iken "çiftlikbanktan paranızı 500 lira karşılığı geri alıyoruz" diyen başka bir dolandırıcıya gene yüzlerce kişi olarak para kaptırması ne bileyim.. akıllanmıyor bu insanlar bir türlü. son 20 senede bu şekilde ortaya çıkıp milyon/milyar liralık vurgun yapanları bir listelesen orta ölçekli bir kitap ebatında sayfaya ihtiyacın olur. hatta hala saltanat süreni ve hala ayakta alkışlananı bile var hali hazırda..
kusura bakmasınlar da sktrnlr yani. ben kendimi o %5 lik azınlık içinde görüyorum ve taşak geçme hakkını sonuna kadar elinde bulundurduğumu düşünüyorum. sen hem emeksiz yemek kovalayacaksın 1 koyup 5 almanın peşine düşüceksin diğer insanları bu konuda hakir göreceksin ama iq su 18 olan allahın eblek suratlı dombilisi tarafından dolandırılınca mağdur olacaksın yok ya?

edit: ayrıca kredi kartı dolandırıcılığı bir takım teknik cihazlar ve imkanlar kullanılaraak yapılır bunu sizin gibi göz göre göre gidip para yatıranların kerizliği ile kıyaslamk o konudaki mağdurlara haksızlık olur.

ulan şu ülkede bu kadar keriz varken işini bilen asla aç açıkta kalmaz.
ulan şu tiple geceliği 20 binlik değil 50 binlik otelde kalsa ne fark eder?
yeterince para tokatladıysan kaportayı toparlat tosun.
hayatı,gördüğünü geçirdiğini sorgulamayan insandır,olunması arzu edilmeyen bir insan tipidir.
enayiden çok ne var .
geceliği 20bin lira olan otelde kalıyormuş dubaide. 2-3 bin yatıran enayilerde hala yatırdıkları paralarını tosun verecek diye bekliyor.
tam dalyarak süzme mal dalga geçmeyekte napak ?
salaklik yapip magduru oynayanlar icin zerre üzüntü vermiyor. müstehak size köylü kurnazi sizi. emek olmadan cep mi dolacak? öyle istiyorsan git akp den gir siyasete kalkindir yedi sülaleni.
Profesör Canan Karatay'in telefonda dolandirildiği ve cöpe para biraktigi bir ulkede siradan vatandaslarin ciftlik bank magduriyetini garipsememek lazim diye düşünüyorum.