bugün

çekici bir yüz kesinlikle beden değiştirilebilir her zaman ama yüz değil.
Delici bir yüz ve geçici bir beden.
yüksek bir iq diyenler?
Fiziksel güzelliğin önemi yok diyorum. Önemli olan onun yanında zamanın nasıl geçtiğini fark edememek...
Çekici bir yüz.
Sevimli bir yüz yeteri miktarda vücut.
böyle bişey yoktur yani yüzü güzelse fiziği de ona uygundur.
sonuçta aynı girdilerle yapılanıyorlar. vitamin, minseral ortam vs.
ikisi birden ortalamanın üstünde olsun.
Yüz etkiler. Beden hoşa gider. Huy karakter sevdirir.
yüz tabi ki. bi insanla yıllarca yüz yüze bakacaksın. götüne bakıp muhabbet etmeyeceksin.
Ben bedenden yana oyumu kullanıyorum.
Çekici bir yüz insiyatif taşır benim için.
çekici bir kalp, kurtarıcı bir zeka ve sıkılmadan saatlerce edilebilen sohbet.
çekici bir cüzdan. şaka lan şaka para olmasa da olur yeter ki aşık olalım fark etmez.
Yüz de bedene ait değil mi ?
Çekici yüz olsun yeter bedeni diyet ve fitness ile de yaparsın.
yüz ve bedeni birbirinden ayrı düşünmek olmaz. yukarıda (bkz: hexa gram) güzel açıklamış mevzuyu. fakat ben güzel yüzleri uzaktan izlemeyi çok seviyorum. hiçbir art niyetim veya kötü düşüncem olmadan izliyorum, keyif veriyor bana. tabii hayvan gibi de bakmıyorum ve bunu da ilk defa itiraf ediyorum.
Kesekağıdı işlevsel bir enstrüman olduğuna göre , kusursuz bir vücuda sahip hatuna hayır diyemeyeceğim .

Şaka şaka kesekağıdı olmasa da olur dogstyle diye bir şey var .
Çekici bir genel kültürü tercih ederim.
Çekici yüzü olsun sonra da zayıflar.
önce biraz zeka gerisini ben güzel görürüm.
Çekici bir ifade, çekici bir konusma tarzı, çekici bir karakter, çekici bir yaşam tarzı bunlar her zaman öndedir.
ikisinden birini seçmek şartsa beden olabilir.
Yüz ve bedeni ayrı sanan insan sorusu. "Ruh ve beden" dediğimiz zaman, Ruh fizik ötesi kavramı; Beden ise fiziksel kavramı; Yani et ve kemikten oluşan her yerimizi, yüzümüz dahil tüm vücudu ifade eder. Yüz, bedenden ayrı değil ki. "Beden" denildiğinde yüz ve vücudun yüzden başka tüm kısımlarını da kapsıyor. O yüzden yüz, bedenden ayrı bir parçaymış gibi düşünülemez. Yüz de vücut bölümlerinden biridir; Kol da bacak da...
"Beden" denilince, 'vücudun yüzden geriye kalan kısmı' anlaşılmamalı. Yüz dahil, vücudumuzun tüm parçaları, bedenimizi ifade eder.
önemli olan fiziksel olarak değil düşünce olarak iyi olması...