bugün

Gelmeyin dedeler.
sözlüğe cinsel başlıklar açmak için,
kız düşürmek için (düşmüyorlar merak etmeyin),
yazarlarla problem çıkarıp tartışmak için,
özelden tartışmaya çalışıp sövmek için,
o 10 tane entryi yazıp yazar olmayı beklemeyin arkadaşlar.
on entry'yi girdikten sonra 100'den geriye doğru sayın. lan olm ulu sözlük burası ne tavsiyesi amk!
Yazarlık ; bir onaya bağlı olan şeydir. Bunun için, 10-15 civarı entry. Biraz da uzun yazın. 100 karakteri geçsin. Beklemede kalın. Umarım en kısa zamanda yazar olursunuz.
düşüne düşüne yazın hemen yazar olursunuz.
11. Nesillere saygı gösterin.
Akıllı olun.
Salak salak başlıklar açmayın.
Kendinizi göstermek için sürekli birilerini seri artılamayın. Çıkın sözlükten yazar olana kadar girmeyin.
Beni takip etmeyin allah aşkına. Ulan bir insanın tüm takipçileri çaylak olur mu?
Modların hoşuna gidecek şeyler yazın. Örnek vermek gerekirse gidin Zall'ın nick6sına Çok iyi bir insan, düşünceleriyle ufkumuzu açtı vs şeyler yazın. 30dk'ye yazarsınız.
Tavsiyede bulunanların 11. Nesil'den olmaları garip.
Akıllı olun sağa sola sarmayin.
aşşağıdaki linke tıklamayın, ama ben her seferinde sözlüğe girmek için tarayıcımda çıkan bu linke tıklıyorum ve profil resmim gidiyor, tekrar resim koymak zorunda kalıyorum.

http://www.uludagsozluk.c...e=re&ne2=pfoto_kaldir
troll olmayın panpalar. adam gibi adam yazar gibi yazar olun. Sonra canımı yeyin.
yazar olunca bişiy olmuyo. çaylaklığın tadını çıkarın.
tavsiyelerin hiç birine kulak vermeyin. bu dahil.
bol space sizi 40 karakterden kurtarır.
"nokta, virgül, ünlem gibi noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakmaya özen gösteriniz. tıpkı bu cümledeki gibi olmalı. noktalama işaretinden önce boşluk koymak da aynı derecede hatalıdır." tarzı olması gereken tavsiyelerdir.

bu arada insan mavi kutucuğu görünce kendisini bi çaylak hissediyor. biz alınmayalım di mi?
vikipedi'den 20 tane bilgi içeren entry arakla. buraya yapıştır. yazar ol. sanki gta vice city oynayan yeğenime ''leavemealone'' yazmasını söyledim. öyle hissettim bi an için.
millete nick altından sövün. nasıl olsa görmüyorlar. arada birileri zaten onlara nick altı girer sizinki arada kaynar. ha benim gibi bi psikopata denk gelirseniz o zaman sıçtınız işte. evet.
Öncelikle üst tarafta bulunan (bkz: faq)'a tıklayın ve baştan sona okuyun.
çaylaklara verilen tavsiyeleri siklemeyin. 2 hafta entry giren yazar kendini sözlük kurdu zannedip nasihatlere başlıyor çünkü.
"yeni uuserlara öneriler" başlığı varken ve 2 kere uyarılmaya rağmen(#296287) ve
(#462984)'de yanlış başlık altına entryini girme. **
sana gelen her uyarıyı ayar sanma, çoğunluğumuz senin formati uygun, faydali şeyler yazmanı istiyor.
+ erken kalk

+ sütünü iç

+ karşıdan karşıya geçerken sağını solunu kontrol et
(bkz: YENi UUSERLARA ÖNERiLER)
ARAMAYA HER ZAMAN AMA HER ZAMAN iNANIN..
güncel Önemli Başlıklar