bugün

görsel
Hehe.

görsel
yeni nesil kendini özel zanneden türdür. çaya kahveye şeker atmayıp, instagram kullanmayınca entelektüel olunuyor falan mı sanıyorsunuz anlamıyorum ki.

tipsiz bir pintiyim. tipsiz olduğum için instagram kullanmıyorum, pinti olduğum için de şekere para vermek zoruma gidiyor deseniz, daha anlaşılır olacak.
yine hızla türeyen, müşahadeye açık hale gelen insanların cümlesi.

arkadaşlar, instagram kullandığım için okuduğum hiçbir şeyi; heidegger'i, derrida'yı, foucault'yu anlamıyorum. çünkü zeka seviyem düşük.

ve kahve vermiyorlar çünkü kahve şekersiz içilirmiş, tadı öyle mi çıkarmış iq.

şimdi herkes sırasıyla instagram kullanmayarak ve kahveye, çaya şeker atmayarak bunların yerine neler başardığını anlatsın. sdjhdsds allam lütfen beni yok ed. tşk.
(bkz: Ulan ben çayı şekersiz içen adamım)
çaya kahveye şeker atarım, instagram kullanmam.. az bir şey coolum galiba.
Cool'um demeyeydi iyiydi.

gene de şekerli ve instagramlı tiplerden iyidir.
'Ahahah götüm.' Diye cevap verilmesi gereken kişidir. Sanki dünyayı kurtarıyor.
çay kahveye şeker atmam sözlük yazarıyım başka da bir yerde yazmam ohh coolum da tamamdır bu iş.
Çay içmem , kahveyi 2 şekersiz içmem , instagram kullanmam , cool değil yavşağım ama kimseleri bu denli kafama takmam.
ig snapchat vsvs kullanmam
bırak şeker koymayı çayı hayatta içmem
türk kahvesi nden başka da kahve içmem
cool da değilim siz kafanızda kuruyosunuz..
Çay kahveye şeker atarım instagram kullanmam o halde tam olarak cool değilim, evet.
son zamanlarda çıkan moda bu değil doğru yapılanı aşağılama.

Şeker kötüdür arkadaşlar. Mümkünse cidden atmayın.

Instagram da afedersiniz bi bok değil. Faydası yok. Şahsen ben her arkadaş buluşmasında fotoğraf çekip paylaşan tiplerden tiksiniyorum.

Geçenlerde biri kitap okumanın bi halta yaramaması falan da diyordu burada.

Hatta biri salın göbeği spor yapan da bi şey mi sanki diye bir şeyler geveliyordu ciddi ciddi.

Saçmalamayın lütfen.

Söz meclisten dışarı.