bugün

bu saatler çay içmek için en güzel zamandir bence. hava serinse manzarada güzelse keyfinize diyecek yok.
gecedir.
Biten günün ardından hafif hafif deniz kokusuyla esen meltemler eşliğinde bahçedeki asma ağacı altında oturduğunuz zamandır.
Geçen akşam yanımda hatun varken yapayım dedim. Dedim de; Demez olaydım. 2 bardak çay 6 tl. Olayın garibi çayı içemedim, kıyamadım akabinde çay soğudu eleman da "alayım mı abi?" Deyince hatuna rezil olmamak için al dedim. Hala aklımda sözlük.
Gün batımıdır.
Akşam Yemeğinin üstü, mümkünse balkonda...üff.
bir cay sever icin butun gun.
Akşam yemeği yenir yenmez çay koyulur, masa toplanırken kaynayan çay demlenir, 30 dk beklenilip içilir. Hadi afiyet olsun.
olmayan zamandır.

çayın saati mi olur amına koyayım ingilizmiyiz biz. çay her vakit içilir. derde kedere uykuya alkole her şeye yarar. çay için.
saat 5 çayı ?
Yağmur yağdığı zaman.
sabah kahvaltı eşliğinde içildikten sonra içilen bir bardak daha çayın tadı diyorum başka da bir şey demiyorum.
canın istediği her zaman. çay gibi nimet var mı?
yemekten sonra sigara esliginde.
Genel olarak en güzel zaman beş civaridir. Ancak çay Her zaman güzeldir. O yüzden her an içilmelidir.
Point Blank Sezon Turnuvası ( PBST ) kayıtları 4 Ekim`e kadar uzatılmıştır. Kayıt olmak için;
http://bit.ly/2dhCMWH
#PBSTbasliyor #pbakıyoruz #rekabetbasliyor Sende takımını oluştur kayıdını yap! Bu eşsiz turnuvada boy göster!
Hadi takımını oluşturmak için ne bekliyorsun ?