at burcu erkeğinde gözlemlenen önemli karizmadır.

-şeker?

-ben çaya şeker atmıyorum

-biraz önce simitin içine şeker koydunuz?

-evet ama çaya atmıyorum!
ooo şimdi çok sert ve maço bir delikanlı oldun evlat.
Bende olmayandır. Şekersiz içiyorum amk. Diyet ayağına karbonhidratı kestim baya. Çayı çok sevmem ama içtimmi şekerli içerdim. Onu da kestim. Şimdi nadiren az şeker atıyorum. Çoğunlukla çayı kahveyi şekersiz gömerim. Öyle havalara falan da girdiğim olmadı hiç. Siz nası tiplerle yaşıyosunuz anlamıyorum ki.
ben karizma yaşamasamda kendimde ayrıcalık seziyorum.
Kadir inanır karizmasıdır.

Sahipsizler filminde gaddar rolüyle karşımıza çıkan kadir abimiz kahvede yıkıyor ortalığı;

çırak: buyur abi
Gaddar: kahve.
Çırak: nasıl olsun ortamı, şekerli mi?
gaddar: şekersiz acı kahve ulan acı (çırağı boğazından tutar karşı masanın üstüne yapıştırır)
kahveci: affet bağışla o bilmez.
Gaddar: bilsin, herkes öğrensin şeker lafı etmesin kimse yanımda.
Bunu Ingilizce soylediginize daha karizmatik olmaktadir.
misafirliğe gidildiğinde çokça başa gelen durumdur. bazen özendirici olabilir.
- şeker alır mıydınız?
+ (sağ el böğre doğru gidip iki minik vuruş yapıldıktan ardında baş hafifçe geri atıldıktan sonra) kullanmıyorum sağolun.
- (içinden) adama bak be ne karizmatik söyledi acaba bende mi bıraksam napsam şekeri.
Benden önce yazılmış ama evet kaşığı da alır mısın dediğimde garson uyuz oluyor. Sürekli gittiğim bir yer çay istediğimde kasiksiz ve sekersiz getiriyor. Adamın adı salih ama bir gün içeri girip john her zamankinden demek icin yanıp tutusuyorum.
şekersiz içen biri olarak; artık milletin hava attığımı sanmaması için dikkat ediyorum. kaşığı tepsiye bırakmıyorum, eğer kaç şeker diye sorulursa 1 tane alıp yanımdakine veriyorum.

yeter artık amk! hava atmıyorum. en sonunda isyan ettim....... başkan geliyor kaldırın diyorlar... başkan geliyor kaldırın diyorlar... en sonunda dayanamadım başkanın anas*** ******* dedim...
çayı şekerli içenlerin uydurduğu bir şey diye düşünüyorum. ayrıca çayı şekerli içenlerde bir kompleks hissediyorum. insanoğlu garip. çayı kahveyi şekerli içmemeye 12 yaşımda alıştım. şimdi istesem de şekerli içemem. neyin karizması.
böyle şeyleri karizmatik buluyorsanız normların dışındaki insanları hayattan bezdiriyorsunuz ben size söyleyeyim. sanane.
karşı taraf şeker kullanmaz, belki şurupla tatlandırıyordur? belki stevia kullanıyor, belki şeker yemiyor, belki ekmek yemiyor, belki gluten intoleransı var, ki onlar da şekerden etkileniyor. belki vejetaryen, belki vegan, belki artirit, belki astımı var, sanane. böyle şeylerin konuşulması ve düşünülmesi sözkonusu olmamalı, hatta beslenme konusu hiç sorulmamalı, insana özel kalmalı fazla deşilmemeli bence.
kaşığı alabilirsiniz, demli olsun lütfen, seninki daha demli sanırım değiştirelim mi, tabaktaki suyu kurulamak, çabuk içip ikinciyi söylemek karizmayı arttırmanın farklı yollarıdır.
çok karizmatik bir durum değil gibi sabahın ilk saatlerinde cesitli mutfaklardan çıkan tek ortak sestir çay karıştırma sesi. ufku açar, mutluluğu anımsatır.
Ben çayıda kahveyide şekersiz içerim. Daha bir karizmasını görmedim. Ben tuzda kullanımıyorum. Sevmiyorum yani karizmasından değil.
bunu diyene peki bu senin kafan neyin kafası demek lazım pek tabii.
12 yıldır kullanmıyorum daha bir karizmasını göremedim.imkansızı başarmıyoruz ama şekersiz içenlerden çok şekerli içenlerde kompleks var bunuda söyliym.