entry'ler (62)

yazarların boy bölü kilo oranları

1.58 boy/52 kilo kısagillerden

çizgi film kahramanı olsan hangisi olurdun

Garfield:) Tembelliğimin başka karşılığı olamaz.

sizi darbe gecesi ne korkuttu

Siyasi olaylar,savaş tehlikesi gibi şeylerdense ilk etapta fiili olarak bitmek bilmeyen ezanlar korkutmuştu beni.Dini nasıl kullandıklarının net kanıtıdır o gece okunan ezanlar.

doğuya atanan öğretmene silah verilsin kampanyası

Kesinlikle desteklemediğim önermedir.Bireysel silahlanma yapmak yerine terör bitirilmelidir bu da devletin işidir.yoksa insanlara kendini koruması için silah verilmesi yanlıştır.

direksiyon sınavı

Bugün 08:15 itibariyle girdiğim sınavdır.sonucunu bilmiyorum ama olumlu galiba gece vardiyasında sabaha kadar çalışıp o uykusuzlukla girip heyecandan kesin bayılacağım diye düşünürken hocanın ve kurs sahibinin ufak tefek telkinleriyle inanılmaz rahatladığım durumdur.adağım duruyor eğer alırsam ehliyeti herkese baklava.

zina yapan kızın vajinası dağlanmalıdır

Anlamadığım konu şu dininize göre zina günah.o zaman bırakın cezasını Allah versin size ne oluyor.niye tanrı rolüne bürünüyorsunuz.siz yapıyor musunuz kendi işinize bakın.ayrıca bu kadın düşmanlığınızın nedeni nedir.

13 yaşındaki kızını dostuna pazarlayan anne

Hep diyorum yine diyorum herkes anne baba olmamalı.bu yaratıkların namus , vicdan, ahlak kavramları yok mu.birisine kötülük yapmayı geçtim kendi çocuğuna bunu nasıl yapabiliyorsun.benim okumaya tahammül edemediğim şeyleri o çocuk yaşamış.diyecek çok şey varda..
12 yaşında bir yeğenim var.ergenliğe yeni girdi.ona bakarken masumiyetin en saf halini görüyorum.memelerin mi büyüdü senin deyince utanıyor sinirleniyor.bazen insanlarla fazla yakınlaşıyor.fiziksel temasla ilgili bir şey bilmiyor.tertemiz aklı tavırları.çocuk.hiç bir kötü düşünce yok.bu çocuklara nasıl böyle şeyler yapabiliyorlar aklım almıyor.

siyasi görüşünü belirleyen en büyük etken nedir

Aklım, vicdanım, dünya görüşüm, araştırmalarım.

uludağ sözlük yazarları hangi il ilçeden katılıyor

Bursa çocuğuyuz her yerde..neyse efenim Yeşil Bursa'dan selam.

bir kız karşılıksız 4 sene sevilir mi

Sevilir mi evet.sevilmeli mi hayır.4 sene ne ki platonikliği en dibine kadar 10 yıl yaşamış bir insan olarak söylüyorum kendinizi daha çok sevin.

sevip de sevilmemek

Sevip de sevilmek kadar garip değildir.bu kadar insan arasında iki kişinin birbirini aynı anda sevmesi daha ilginç bende.

günde 2 paket sigara içmek

Parası sağlığı bir yana leş gibi kokan insandır.

havucun gereksiz bir sebze olması

Olmazz olmamalı.gözleri bozuk bi insan olarak her havuç tükettiğimde psikolojik olarak rahatlıyorum.iyileşmesede fayda sağladığını düşünüyorum.

çay geldiğinde yok şeker almıyorum deme karizması

12 yıldır kullanmıyorum daha bir karizmasını göremedim.imkansızı başarmıyoruz ama şekersiz içenlerden çok şekerli içenlerde kompleks var bunuda söyliym.

bir memenin en büyük düşmanı

Şahsım adına sütyendir.

tek başına yemek yemek

Kalabalık ailede büyümüşseniz hiç sevmeyeceğiniz eylem.şahsen ben akrabalarımı sevmesem bile hala kalabalık sofraları çok severim.

söylemesi keyifli ingilizce kelimeler

Absolutely
Adication
Excellent.

sözlük yazarlarının hakkını helal etmediği kişiler

Babam.Ahirette karşılaşmamak için helal ettim desem bile kalben söyleyemem.Şu andan itibaren kalbimi kazanmak için uğraşsa bile içimdeki kini söndüremez kendileri.

bir kadının en seksi olduğu yaş

Yorumlardan anladığım kadarıyla 30-40 arası.Buda kendimi neden hiç seksi hissetmediğimi açıklıyor.Hala hoşlandığım kişiyle göz göze gelince utanıp kafasını çevirenlerdenim.

ilk aşık olunan kişinin ismi

Mustafa.
Yıllarca platonik sevdim kendilerini.Şimdilerde sosyal paylaşım sitelerinde takipleşiyoruz.Sevgisi yok ama artık bizim olurumuz da yok..