bugün

aslında başlık biraz daha değişik içerikli olacaktı ama, anladınız onu siz !
bi arkadaştan duyduğum kadarıyla yorum yapıyorum gerçi ama, bir çok arkadaşımdan da ayrıca duyduğum bir mevzudur bu...
beraber olduğun ve sevdiğin insanla bir şeyler yaşamaz mısın arkadaşım? yaşarsın.. bu bazen çok ileri derece olabilir, bazen sürtünme kuvvetinin etkileri ölçüsünde olabilir, bazen de dilden dile dil öğrenimi seviyesinde kalır... yalan mı lan ! niye burun kıvırıyorsun?
burda bahsi geçen, ilk örnekteki ileri derece cinsellik yaşanan sevgili ya da partnerdir. her şey sonuna kadar yaşanmış, hatta neredeyse dişi kişi, erkek kişiye tecavüz etmiştir. ama dişi kişi, gecenin sonunda "bakireyim" ya da "bakireydim" şeklinde demeç vermeye başlar.
aslında kazın ayağı asla öyle değildir. bunu her iki taraf gayet net bilir. ama bir taraf bu yalanı sürdürmeye devam eder. neden?
amaç nedir?
bir tür psikolojik kendi kendini tatmin yöntemi midir? ya da erkek olan kişiye psikolojik baskı uygulamak mıdır? nedir lan bu?
iyi ki bana bunu söyleyebilecek birileri çıkmadı.
gerçi keşke çıksa... razıyım lan ben! akşama kadar bakireyim desin !
nerdeeee !!
şaka lan şaka..
istemem ben öle..
ama hayır da demem..
offf.
(bkz: system reset)
anlaşılması zor kızlardır. zira insan nasıl güveneceği konusunda şüpheler oluşturabilir zamanla kafasında...
ya sevişmenin ne olduğunu ya da bakireliğin ne anlama geldiğini bilmeyenlerdir.
kızlık zarı esnek olan ya da tekrar tekrar diktirip kendilerini böyle bir yalanla tatmin eden kızlardır.
çatır çatır sevişildikten sonra ağız ve etrafı bantlanmadığına göre aklına gelebilecek her şeyi söylecek olan kızlardır.
haydar dümen'in aydınlatabileceği handikap.
bu kızların kütür kütür yiyişenleri de vardır.
sözlükler tarihinde ilk defa gündeme gelmiş kızlardır. bu kreativite..? sevişen kız, bakire kız, türbanlı kız, mini etekli kız modası da yakında gelir diye ümit ediyoruz.
kızlık zarının esnek olması muhtemel olan kızdır.
canlarım benim.

(bkz: sikilebilitesi yüksek kızlar)
(bkz: patır patır sevisip bakireyim diyen kizlar)
(bkz: katır kutur sevisip bakireyim diyen kizlar)
(bkz: hatır hutur sevisip bakireyim diyen kizlar)
(bkz: gümbür gümbür sevisip bakireyim diyen kizlar)

ne alırsan bi minyon. çıldırın çıldırın!
(bkz: kız değil kadın)
bakireliği iki bacak arasında zannecek zihniyette olan kızlardır.
haptürü huptarı sevişip, -ya ben aslında sevgiye önem veririm, seks ikinci planda kalır- diyen erkekle aynı kefededir.
(bkz: üniversiteyi bakire bitirebilen kız) diye başlık açıp bu durumu övgüyle karşılayan zihniyetin hakettiği yalandır.
normaldir. (bkz: Hak deliği varken bok deliğine girmek)
sevişirken vajinalarından başka organlarını çatırdatan kızlardır.
zarını cüzdanında saklar bu kızlar o yüzden rahat rahat söylerler bu yalanı.
bu oyunun tek sırrı gözünü ondan ayırmamaktır.
çatır çatır sevişen erkeklere düşen kızlardır. eh bakir olmayan erkek bunlara mahkum. sen ne bekliyordun? bakire kız sümüğünü atmaz folloş erkeğe.
peşinen kınanmaması gereken, kandırılmış olabileceği ihtimali de göz önünde bulundurulması lazım olan kızlardır.
toplumsal baskının ortaya çıkardığı saçma ve salakça olan bakirelik takıntısının sonucudur.
bazı andavallar bekaretin bacak arasında olmadığını söyleseler de bilimsel olarak oradadır. dolayısıyla bu kız bakiredir. aynı zamanda kevaşedir de.

sonuç olarak bir üst modeli olan "hem patlak, hem kevaşe kız"dan daha iyidir.
bu tür kızları sikince bakire olduğunu yutturamamışsa karşısındakine, hemen terk edip uzaklaşma gereği duyarlar.
çünkü bililerki bu hataları er geç karşılarına çıkacaktır.
tabi kızları bu konuda suçlamadan önce konu hakkında bir kaç soru sorulabilir,
örneğin;
-bu durumu onlar istermiydi?
-bizim hiç suçumuz yokmu?
-ya da o kızıda kirleten bizler gibi birer erkek değilmiydi?
bakın kızların suçu yoktur demiyorum, eğer ortada tecavüz yoksa suçun % 90 ı onlarındır ama, çoğu zaman onlara umut verip kandıran bizlerin ruhuda orospu olmamışmıdır?
her boku yiyipte bi bekaretini vermeyen kızdır. her tarafına dokunumuş ambalajı açılmamış pakete de benzer.