bugün

Aynı zamanda çantasında biber gazı da taşıyan kadın gibi Kadındır.
Gerek duymadığım durumdur, bizimde kendimize göre savunma sporlarımız var. Fakat bunları uygularken hanımefendi çizgimi bozuyorum.
Çantada taşımakla aptallık eden hatundur. Deli mi ne bi de bi saat onu bulmakla uğraşacak.
Böyle hatunlara dikkat etmek gerekmektedir. Hiç ummadığınız anda sizi sırtınızdan çakılayabilir.
çakı yerine elektroşok cihazı taşımaları daha mantıklı olacaktır. Çünkü ciğeri beş para etmez bir saldırganı öldürmeniz ya da yaralamanız sizi kanunlar karşısında zor durumda bırakabilir. Biber gazı taşımayı tavsiye etmem çünkü buna alışanlar bir süre sonra pek etkilenmiyor. Biber gazına alışık birine çatarsanız koduğu gibi bayıltır sizi. şahsen benim hoşuma bile gidiyor bu gazın kokusu genzimi açıyor.. Ayrıca rüzgarın azizliğine uğrayıp kendinizi yakma ihtimaliniz bile var. Dediğim gibi bayanlar en iyi tercih elektro şok cihazıdır. Çakı makı boş iştir.
Otobüs durağı köprü altı veya üst geçit gibi yerlerde isporta tezgahlarında satılan Çin malı Çakı alacaksa yanlış yapar.

Ben paraya kıyıp kaliteli bir şey almasını öneririm.

görsel
Amina kodugumun bok cukuru ulkesinde Canice katledilen kadinlardan sonra tasimiyor olmak asil sorun.
Benim o. Cok sevdigim rahmetli bir abimin emanetiydi bana.

Ayrica; caki ile kendinizi karsinizda dikilip duran, gozu donmus bir saldirgana karsi koruyamazsiniz.

Ne bilim elma neyim soyuyorum yiyorum onunla. Baska da bir esprisi yok.
türkiye devletinde kendi güvenliğini saģlaması açısından elektro şok cihazı, biber gazı veya çaki taşıması gayet normal ve doğru. zeki ve güvenliğe önem veren kızdır.