bugün

Ak-it'e ait bir haber başlığı. isminin hakkını bu kadar iyi veren başka bir yayın organı yok bence.

görsel

Zulümden kasıtları bir ülkenin mandası olamamak, batı'ya domalamamak, ortadoğu ülkesine dönememek, kadınların özgür olması falan herhalde.

Rezilsiniz.
Kurucu bu şekilde aşağılanamazmış. Peh! Sen aşağılama görmemişsin. Benim de hoşuma gitmiyor ama ifade özgürlüğü var güzel kardeşim bak ben almıyor ve takip etmiyorum bu gazeteyi böyle yayınları yüzünden. Niye getirip gözümüze sokuyorsunuz.
Edit: vuu hiç bu kadar çok eksim olmamıştı eksileyin eksileyin yarın sizi tayyibe hakaretten içeri alırlarsa ben gene fikir özgürlüğünü savunacağım.
Sen alıyor takip ediyorsun anlaşılan.
Bak güzel yurttaşım benim hakaret şu şekilde olur"oluden kacan necrofilinin anası ölüyü diriltir daşş gibi hatun"
Akitin yaptığı anayasal hakaret suçu değil. Gerçi bence atatürkü koruma kanunu da olmamalı(başkalarını da korumasın elbette atatürke bir garezim yok) ama olduğu durumda bile bu fikir özgürlüğüdür. Sana tavsiyem ruh ve sinir sağlığın açısından bu yayınları takip etmemen.
kanal adı ve haber uyumudur.
Atatürk e gelince saygı duymalısın RTE gelince anasını avradını... Yok öyle ülke siki sike sikerler adamı. Sizin ataputunuzun koruma kanununa ihtiyacı olabilir ama rte nin yok. Ve emin olun tapındıgınız su an sızı gorse sızı sınır dısı ederdı. Adamın tum ıdeolıjını fıkırlerını yerle bır ettınız kemalıstler . Yazıklar olsun sıze.
Bak hala böyle yazılar devam ediyor. itoğlusunuz biliyoruz ama abartmayın artık.
bir ak-it beyanı.
muhtemel şalcı bacı facebook sayfası yazısı.
vatan hainlerinin söylemi.
son derece üzücü, rencide edici cümledir. bu tip iddialar ile ölmüşlerin hatıralarına kırıcı çıkışlar yapmak yanlış ve üzücüdür.
(bkz: akit in akp lileri bile rezil etmesi)
Yanlış davranıştır. M.kemali sevmem ama bunu da söylemenin doğru olduğunu düşünmüyorum. Sevmemek ayrı düşmanlık ve saygısızlık yapmak ayrı.
Bu ülkenin Mustafa Kemal gibi bir lider görmesi artık imkansız gibi bir şey. Bu kadar davarla siksen kimse uğraşmaz artık.
sizi doğuran ananın amına koyım akitler.
Vatan hainliğinde son nokta. Şerefsizlik mertebesi bunu yapanların yanında düşük kalır. Kelimeler küfürler yetmez.
oha aq. bu ne şimdi.

ciddi ciddi bu işin sorumlularını araştırıp savcılıktan tck md.130 ihlali sebebiyle suç duyurusunda bulunucam önümüzdeki günlerde. siz de bulunun uğraşsın pezevenkler. eleştirili entry gireceğinize eyleme dökün fikirlerinizi yatmayın mal gibi. tek yapmanız gereken adliyeye gidip bir dilekçe vermek.
(bkz: arap sen içme bokunu çıkarıyorsun)
Orospu cocugu kanal soylemi.
Akepenin gölgesine sığınan bir takım şeref yoksunları beyanıdır.
Akepenin gölgesine sığınan bir takım şeref yoksunları beyanıdır.
orospu çocuğu kelimesiyle özdeşleşmiş bir medya grubunun haber başlığıdır.

ilk olarak, bahsi geçen haber eleştiri ve ifade özgürlüğü sınırlarını aşmıştır. "fikir özgürlüğü var." gibi saçma bir savunma yapılamaz.

ikinci olarak, anayasa' da hakaret ile ilgili bir hüküm bulunmamaktadır. "anayasa'ya göre birisine hakaret etmek suçtur." diye işkembeden sallamayın, milleti yanlış bilgilendirmeyin.

hukuka uygunluk kısmına gelecek olursak; bahsi geçen yayın 6112 sayılı kanunun 8. maddesinin 1.fıkrasının "ç" ve "f" bendine aykırı bir yayındır.

--spoiler--
yayın hizmetleri;

ç) insan onuruna ve özel hayatın gizliliğine saygılı olma ilkesine aykırı olamaz, kişi ya da kuruluşları eleştiri sınırları
ötesinde küçük düşürücü, aşağılayıcı veya iftira niteliğinde ifadeler içeremez.

f) Toplumun millî ve manevî değerlerine, genel ahlaka ve ailenin korunması ilkesine aykırı olamaz.
--spoiler--
bu söylemden daha vahim olanı şu sözlükte bu bu ifadeyi savunan o.çocuklarının olması.
ak-it denen orospu çocuklarının attığı slogan ile sözlükte bunlara çanak tutan bir başka orospu çocuklarını gösteren manşet.
Bi kanala adı ancak bu kadar yakışırdı.

Bunlara kufretsen az, hakaret etsen degmez.
Rte'ye hakaret edince gazete, kanal kapat ama ataturk'e edince özgürlük! Yemisim özgürlük anlayışınızı.
Uplamayın şu başlığı mk.