1. 1.
  web sitesi tasarımı ve programlası ile uğraşanların takıldığı en iyi türkçe forum sitesi. herkesin herşeyi bildiği için paylaşım durmuş vaziyette.

  css ve xhtml çılgınlığının alıp başını gittiği mekandır ayrıca. google'da "css xhtml" kelimelerini arayınca ilk sıralarda zoque'nin çıkması, "css xhtml" olayını sadece türklerin mi çok ciddeye aldığını gösteriyor acaba.
  ... zall
 2. 2.
  hazır scriptlerin kurulumlarından ziyade, yazdığınız kodlarda takıldığınız yerleri sorduğunuz zaman çok daha hızlı yanıt alabileceğiniz, gerçekten kodlayan veya gerçekten tasarlayanların daha çok kaale alındığı, bir zamanlar paylaşımın gerçekten üst seviyede olduğu, bir okul gibi düşünüldüğünde yokluklar içinde yetişmiş, kendini geliştirmiş mezunlarının yaşadıkları zorlukları göz önüne alarak, armut piş ağzıma düş kıvamındaki yeni öğrencilere bir türlü ısınamadığı, cevaplayacağı sorularda bilgi kırıntıları arayan üyelere sahip, bu yüzden övüldüğü kadar kötüleyenlerin sayısının da yüksek olduğu ama bugüne kadar piyasadakilerin yetişmesine yaptığı katkılarla kalitesi kesinlikle tartışılmaması gereken forum sitesi.
  forum.zoque.net
  ... hizir
 3. 3.
  meksika da sayısı 350 'yi geçen yerli dillerden birtanesi. ama bugünlerde önemli yapan şeylerin başında dünya üzerinde ub dili konuşan sadece 2 kişinin kalması ve bu iki kişinin de birbiriyle küs oldukları için dili konuşmayıp başkalarına öğretmemeleri var. ilginç bir durum. meksika da yerli dilleri koruma enstitüsü bu iki adamı barıştırmak ve dili öğretmelerini sağlamak için seferber olmuş. ama pek bir işe yaramamış.
  ... sonrabirgun
 4. 4.
  cevizle karşılaştırıldığında ceviz'in daha iyi olduğunu düşündüğüm web programlama ve grafik tasarım sitesi.
  1 ... a kare kok uc bolu dort
 5. 5.
  forumdaki mesajların altına "teşekkür", "kanka süpersin", "oley", "obarey" tarzı mesajların yazılmadığı ve yazılmasından hoşlanılmadığı yer.
  ... scofield
 6. 6.
  Sözleşmesini anayasa kabul edip her türlü edepsizlikte sözleşmeyi okumaya davet eden insanların yönettiği düzeyli forum.
  ... myntax error