bugün

Ama iki şahit tutup anlamadığın dilde dua okuyunca sınırsız seks yapabilirsin.
Tamam . Uzaktan izlesek olur mu ?
yapılması sakıncalı olan eylemlerin burnunun dibine kadar gidip dönmek zordur, nefis bir çekim gücüne girmeye görsün.. bu yüzden her türlü sakıncalı işte ona giden yollardan da uzak durun der islam. bunlar masum görünen yollardır ama yolun nereye çıktığına bakmak lazım. ayrıca islam adına yapılanları örnek almak veya örnek göstermek nereye bakacağını bilmeyen yetersiz beyinlerin işidir. ben niye islamı bilmeden yaşayıp, hatalar yapan müslümanı örnek alayım..
eskiden mehir varmış,işler kolaymış,şimdi bi boşanmaya kalk malının yarısı gidiyor.
(bkz: islamiyetteki inanılmaz mantık hatası)
Zinayı meşrulaştıran aqpye de oy vermeyin ey müslümanlar. Bu zındıkların iktidara geldiklerinde ilk iş olarak zinayı suç olmaktan çıkardıklarını unutmayın.
Ya da bir akabeli olarak bize Müslümanlık taslamayın. Bıktırıcı olduğunuzun farkında olmamanız mümkün değil koduumun çomarları.
ya bu orospu çocuğu 23 yaşıma geldim hala sevişemedim diye zırlayıp duruyordu.

şimdi de zinaya yaklaşmayın diye ayet paylaşıyo. ne dengesizler var amk.
Gidin damacana *ikin... Onun bi günahı yok.
Uzaktan bakıp çıkacaktım demeyin ! bir defadan birşey olmaz ne olabilir ki demeyin ! Çok güzel keşke benim olsa demeyin !
Tehlikeli madde ibaresi aramayın gençler uzak olun hatta bulunduğunuz ortamdan hızla uzaklaşın.
Üf olursunuz.
Zina yapmayın sakın. Onun yerine hoplatın gençler.
Zinayı sadece cimadan ibaret sanan çok insan var.
Halbuki zinanın da çeşitleri vardır.
Yaklaşmayın derken hepsini kapsar.
zina demek: sevişmek değil, cima'dır (yek vücut olmak * ) Yaklaşıp da yapmayan kaç erkek vardır benden başka *
evlilik dışı tüm ilişkiler zina.tanışmadan bakışmadan nasıl evlenilecek anlaşılması güç.görücü usulü islamdan gelme demek ki.
bekarları evlendirin diye ayet mi varmış ?

haşyetle gelen edit: varmış aq.
Aids çıkmadan binlerce yıl önce söylenmesi manidar olan sözdür. Gerçekten devamında da olduğu gibi son derece çirkin bir iştir ve çok kötü bir yoldur. Ama maalesef günümüzde aranızdaki bekarları evlendirin ayetine uyulmadığı için bazı aaosyal erkekler bu yola sapar ve sonuçlarıyla Karşılaşana kadar da gözlerine güzel gözükür iş işten geçmeden terketmek lazımdır.
Gerçek islam insan olmaksa türk vatandaşları sığır falan mı?

Böyle salakça tespitleri ayık kafayla mı yapıyorlar cidden merak ediyorum.
Her koyun kendi bacagindan asilmiyor mu?

Size ne arkadasim.
tamda dışarı çıkıp nasıl zina yapsam diye düşünürken imana geldim mübarek, bu ne cesarettir yiğidim!!
Yaklaşmayın uzak durun güzel kardeşim öbür tarafta leşlerini önüne yem olarak atıyorlarmış bir cuma vaizinde duymuştum.
din somurusu altinda insanlarin olumune neden olmak, hirsizlik, mal mulk edinmek, bir hayal ugruna bir ulkeyi mahvetmek, kendi yakinindaki insanlar acken, baskalarini dusunmek ve nice gunahlar dururken, dibine girsem zina olayinin skmde olmayacak uyaridir. siz uzak durun amk. bari oralarda olmayin.
savaşın cariye alın sabah akşam sikişin.

islam sekse karşı değildir, 4 kadın alabilirsin veya cariye istediğin kadar alabilirsin( bunun için cihatta motivasyon vardır ve savaş sonrası kadınları pay ederler, ayrıca köle olduğu için kadının rızası gözetilemez)

yani bu kadar seks imkanı sunan bir dinde halen daha komşunun karısına yazıyorsan kusura bakma ama sen taşlanmayı hakkediyorsun.

o zaman recm!
Kuranı kerim de açıkça bildirilen emi ve yasaklardan biri olan zinadır. Zinanın yapmayın fikrinden çok zinaya yaklaşmayın ayetleri ve uyarıları dikkat çekmektedir... Nitekim bizi gözeten Allah işin doğrusunu bilendir. Nefsinize ağır gelsede kalbinizle kötüleyin... kalpleriniz zikri amellerinizi çağırır.

Ve lâ takrabûz zinâ innehu kâne fâhışeten, ve sâe sebîlâ(sebîlen).

Zinaya da yaklaşmayın, çünkü o pek çirkindir ve kötü bir yoldur.

isra 32
Neredeyse bütün dinlerde zina haramdır. islam'da da bu böyledir ama diğer dinlere ek olarak bundan korunma yolunu da verir, bu ayette olduğu gibi; zina yapmayın demez, zinaya yaklaşmayın der. SübhanAllah.

Hala akıl etmez misiniz?
Zina o kadar tehlikeli bir fiildir ki insan onun sınırlarına yaklaştığında ne kadar dirayetli olsa da kendisini o kötü fiilden korumayaz bu sebepten ötürü Hz Allah yapmayın yerine yaklaşmayın buyurmuştur.
Zinaya yaklaşmayın, iyiliği emredin, islam hoş görü dinidir, herkesin dini kendinedir falan filan bi araba dolusu laf, ama sonra "zinaya yaklaşanı taşlayın."