bugün

bir gün gerçekleştirilecek olan proje.
(bkz: özete tepki olarak yazılan yazılar)
Gereksiz bir protestodur.
muhtemelen kısa yazanlara karşı bir protestodur.
okumadım ama öyledir kesin.

bu arada (bkz: okuyanı sikiyorlar)
meydan orada sen buradasın, tezatlık buradan başlıyor zaten. hala klavye üzerinden icraat peşindesin.
atla kardeş atla aşağıya diyerek katılıyorum. yazık la kimbilir ne derdi var.
"17 nisan 2013 uludağ sözlük protestosu başlangıcı" olarak düzeltilecekse varım.
yok, bir günlük eylem ise o, bırakın sınavlara çalışayım la vicdansızlar.
protestodan ziyade, sanal alanın dışına çıkıp, uludağ sözlük markası ile bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirilebilir mesela.
burada önemli olan; sözlük sınırları dışında dişe dokunur bir şey yapmayı becermektir ki, yazar arkadaşımız da ona değinmiş anladığım kadarıyla.

sosyal medyanın gücü tahmin edilenden çok çok daha üst seviyede aslında. bir şeyleri değiştirmek için yeterli güce sahip olduğumuzu düşünüyor ve katılım imkanlarımın el vereceği projelere destek vereceğimi belirtiyorum.

ek not: 30 şubat 2012'de* finlandiya-türkiye maçı oynanmamış bu arada la, oynanan bi maç örneği vereydin keşke.
zibilyon tane maç başlığı dolu sözlükten denk getiremedin mi birini. *
şöyle bir proje olsun. önümüzdeki 50 yıl akp yi iktidarda tutalım. uyuz olsun millet. ibnelikse ibnelik.
türkiye'nin her yerinde sivil toplum örgütleri, yardım kuruluşları, sivil itaatsizlik eylemleri, öğrenci gösteriler varken sanki yer çekimi kuvvetini yeniden bulmuş gibi yakınacağınıza gidin dahil olun birine, ya da hiç bir şey yapamıyorsanız alın elinize bir döviz bireysel protestonuzu yapın. öyle salt buradan bağırıp suya sabuna dokunmadan siyaset yapacaksanız yapmayın daha iyi.

evet tekrar ediyorum yanlış yerdesiniz. meydanlar boş, ama siz sözlüklerde çemkiriyorsunuz.