bugün

akepeli mersin vekiliymiş.
şu iki başlıkta adı geçen kişiymiş aynı zamanda. vekil maaşları ve yığınla avantayı benim vergilerimden alıyor. tek kuruş hakkım varsa haram olsun.
(bkz: akepe vekilinin polise şerefsize bak demesi)
(bkz: akp li vekilin trafik polisini açığa aldırması)
Akp’ye yakışan milletvekili. Görevini yapan polise “şerefsiz” diyip, 2 polisi açığa aldırmış.
şurada bir tweetinde şehit olan polisimizin yanında olduğunu söylemiş hanfendi. twitterda şehit olan vatan evlatlarının yanında olduğunu söylemek kolay.

peki hakaret edip, açığa aldırdığı aslan parçasının neresindeymiş? bu konuda da bir tweet atsın. o "memurun tepesindeyim, ümüğünü sıkıcam, ekmeğine kan doğrayacam" falan yazsın.

https://mobile.twitter.co...tatus/1266765783344066560
görsel
Partinin üslubu ete kemiğe bürünse bu kadın olurdu herhalde.
Yahu bunların alayı böyle.
Laubali polise haddini bildirmiş vekil. Kadının milletvekili kimliğini görüp hala sorguluyorsan başına geleceklere katlanırsın memur efendi.
Bazı kimseler tarafından O polisin yaşayadığı üzüntü, polisin çocuklarının gözyaşı kendisinin çoluğundan çocuğundan sevdiklerinden inşallah misli misli çıkar ve yatağında acılar içinde terleyerek ölürsün diye beddua edilmiş şahıs.

Ben ateist’im böyle bir dua etmiyorum, adalete güvenim tam, 2-3 yıl sonra gelecek bile olsa..