bugün

gerçek adı necati akçay olan streamer. trabzonludur kendileri. Yayınları iyidir.

Bir ara oxichampion ile birlikte olmalarına rağmen ayrılmışlardır. Oxichampion'ın, zeonnn'un ardından küfür saydırmaları vardır.
yayınları saran çocuk. yıl oldu izlemeyeli ama yetenek vardı. öyle bi bakardım bazen izlerdim.
league of legends oyuncusu.
Lol için konuşuyorum tr dia oyuncusu fazlası değil izleyici kitledi 8-18arasında olmakla beraber 25 yasindaki bireyler tarafindan da tercih edilmektedir.
Yayınları rezalet ve kesinlikle gamer değil, belki zevk alan vardır ama bence kötü yayıncı.
Tr diamond lol oyuncusu. Zaman zaman snipelardım yayınını. Adc oynadığı zamanlarda karsi takimda isem full camplerdim bu cocugu. Izleyici kitlesi zaten lolün niteliksizleri. Oyle kendi halinde takılan bi çocuk, squrtile hikayesine çok gülmüştüm.
Psikolojik sorunları olduğundan şüphelendiğim ama bu işte ailesinin büyük desteğini alarak devam eden bir yayıncı. Oyun ekibi cem yılmaza taş çıkartmaktadır.
cs go da.oynayan oynadigi oyunu iyi oynamaya ozen gosteren youtuber.

zevk veren,uslubu duzgun,kufuru az bir oyuncu.

bu kadar az takipcisi olmasi ise tr nelere deger verildigini gosterir nitelikte.
https://www.youtube.com/watch?v=XxtUJKvbIY8

Şu videosuyla zaten var olan sempatisini gözümde 5-10 kat yükseltmiştir, ne olursa olsun seviyorum lan bu adamı.