bugün

daha zenginini bulduğu an o zengine boynuzu takma ihtimali de bulunmaktadır.

uzak durmak gerek.
bir çok kadının bilinçaltında yatan düşüncedir. çünkü kadınlar garantici yaratıklardır. geleceğini garanti altında görmek isterler. normal olarak bu da çağımızda parayla oluyor. öyle işte...
Koca meraklısı olsam benim bu derdim. Ama maalesef ki daha bi on yıl evlilik düşünmüyorum.
Bi mantıklı düşünün kim yaşam standartlarının asgari ücrete tabii olmasını ister. Siz hiç yokluk görmediniz galiba. Kolay mı sanıyorsunuz herkes yiyip içip gezerken siz akşama yemek çıkar mı acaba diye düşünmeyi. okul açılınca kış gelince masrafların altından nasıl kalkılacagini hiç kara kara dusunmemişsiniz ki. insanlar baba evinde yokluktan parasızlıktan hayattan beziyor tabi ki zengin koca isteyecek. işin kötüsü artık erkekler bile zengin koca isterken bunu da bize çok görmeyin.
Kullanılmaya müsait kızdır. Bir insanın zaafı para olunca yaptıramayacağınız şey yok.
Zengin beyler yazsın. Ne yapayım abi zaten fakirim gün yüzü görmemişim. Tabi ki zengin bey arıyorum.
üzüldüğüm kız tipleridir. yazık olur hep bunlara.
Çoğu zaman Bulacağı tek şey sadece paradır.
Bunu anladığı gün hem o arayışa hem de kendine lânet edecektir muhtemelen.

Para önemlidir ama herşey değildir.

Eğitim şart!
Haklı olan kızdır. Sizin fakirliğinizi kimse çekmek zorunda değil. Size bir nasihat yeğenim: dünya kadar malın olacağına fındık kadar beynin olsun herşeyi düşünmeyin cahillik mutluluktur.
Öyle bir kız yok hepsi aynı şeyi düşünüp fakire aşık oluyor.
Kendinden bir bok olmayacağını bilen ve ancak kendini bunlara kapak atarak kurtaracağını sanan geri zekalı kızdır.

Bilmiyor ki para her şey değil, insan olması ondan da önemlisi 'erkek' olmasının gerekli olduğunu.
Bunu kocasina soylemisse evlenmeden once, sorun teskil etmeyecek kizdir, para sonucta, secim onun, saygi duyulmasi gereken kizdir.
muhtemelen kullanılıp bir kenara atılacak hayalperest kızdır.
hiç böylesiyle birlikte olmadım. porsche´ nin torunuyla aynı okulda okumuş dünya güzeli alman kadınla 18 yılımı geçirdim, hemen her gece çatır çatır yattım onunla.

çok zengin bile olsanız,öyle kadınla beraber olmayın. eğer sizin paranıza bişey olursa, sizi ilk terkeden o olur. öyle ilişki olmaz.
akıllı kızdır, para pul hesabı yaparak hayat mı geçer canım.
ben de zengin bir kadın arıyorum. ilgilenen varsa beri gelsin...sıkıldım çalışmaktan, bana bakacak evinin erkeği yapacak dul yetim öksüz kel topal kör fark etmez...zengin olsun yeter *

dipnot: bu entry aşırı dozda ironi içermektedir, beyni olmayan okumasın.
Nerdeyse bn bile bu erkek halimle zengin koca arayisina giricem lan. Kizlar naaapsin anunakihh.
aç köpek misiniz yahu.
Annesi öyle akıl vermiştir.
Soğan olmuş 6 lira napsın kuru ekmek mi yesin?

Haklı kızdır.

Soğan tarlası olan eqlesin.
Bulur işşallah.
http://www.imgim.com/bulursangetir.jpg
akıllı kızdır. bu dünyadaki en büyük yalanlardan birisidir şu parayla saadet olmaz sözü. parayla olmuyorsa da parasız da olmuyor. ben hem fakir hem mutlu olanı görmedim. ama zengin olup mutlu olanı çok gördüm. ben de zengin bir hatun bulsam evlenir, ömür boyu keyif sürerim.
(bkz: golddigger)
aldatinca kocasini affetmek zorunda kalacak olan "kiz".
Tünelin sonunda babayı alacak olan kızdır.
Bunlar zengin koca aramaktan 30'unu devirirler.
amından başka değerli bir şeyi yoktur.